Līdz 09.03. aicinām pieteikties tiešsaistes semināram par iekļaujošu pirmsskolas izglītību

eTwinning Centrālais atbalsta dienests aicina piedalīties starptautiskā tiešsaistes seminārā par iekļaujošu izglītību pirmsskolās. Seminārs norisināsies 2022. gada 30., 31. marta un 1. aprīļa pēcpusdienās. Semināra laikā ar lekciju, meistarklašu un diskusiju palīdzību dalībniekiem būs iespējams pilnveidot savu izpratni par to, kas ir iekļaujoša izglītība pirmsskolā un kā to veicināt.

Seminārs ir bezmaksas. Pieteikšanās līdz 2022. gada 9. martam (plkst. 9.00), aizpildot tiešsaistes anketu. Katram dalībniekam jāaizpilda sava anketa, arī, ja no vienas iestādes piesakās vairāki dalībnieki. Ar izvēlētajiem dalībniekiem organizatori sazināsies personīgi.

 

Semināra saturs

Trīs dienu seminārā dalībnieki iepazīsies ar iekļaujošas izglītības principiem pirmsskolās, uzzinās par šķēršļiem bērniem ar invaliditāti, kā arī par bērnu iekļaušanu no mazturīgām un imigrantu ģimenēm. Meistarklasēs dalībnieki strādās ar tādām tēmām kā daudzvalodība, bērni ar īpašajām vajadzībām, sociālā iekļaušana, eTwinning kā atbalsta mehānisms un daudz citu tēmu. Ir paredzētas aktivitātes, lai iepazītos ar kolēģiem no eTwinning sadarbības valstīm, kā arī pieredzes apmaiņa.

Semināra programma (PDF)

 Vispārīgi par pasākumu:

Dalībnieki: 50 skolotāji no dažādām eTwinning dalībvalstīm
Tēma: “Inclusive Early Childhood Education and Care”
Laiks: 2022.gada 30. marts – 1. aprīlis plkst. 16:00-18:30 (pēc LV laika)
Norises vieta: Seminārs notiek tiešsaistē
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrofons un videokamera
Darba valoda: angļu

 

Prasības pretendentiem:

  • Pirmsskolas pedagogs
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Var sazināties angļu valodā (mutiski un rakstiski)
  • Gatavs piedalīties visās nodarbībās

Radās jautājumi?
Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „Pirmsskolas starptautiskais seminārs”) vai zvanot uz 67356252 (komunikācija).

Attēla autors un avots: Mikhail Nilov no Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »