Jaunos pedagogus aicina pieteikties mācībām par sadarbības projektu īstenošanu

Meklējam pedagogus, kuri skolā strādā ne vairāk kā 5 gadus. Vēlamies jaunos skolotājus iedvesmot projektu metodes izmantošanai mācību procesā un jaunu IKT rīku apgūšanā. Ja šīs tēmas Tevi interesē, līdz 3.jūnijam piesakies mūsu mācībām “eTwinning projekti pedagogiem ar nelielu darba pieredzi (līdz 5 gadiem)”!

Nodarbības no 2018. gada 15. līdz 17.augustam notiks Jūrmalā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 3.jūnijs (plkst. 24:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Mācības ir bezmaksas.

Mācību mērķis ir uzlabot jauno pedagogu izpratni par projektu metodes (īpaši starptautisku sadarbības projektu) un IKT rīku izmantošanu mācību darbā. Nodarbībās skolotāji uzzinās citu kolēģu pieredzi starptautisku projektu organizēšanā, dalīsies ar savu pieredzi un idejām, lai kopīgi uzsāktu eTwinning sadarbības projektus.
Mācībās skolotāji soli pa solim plānos kvalitatīvus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Mācību programma (PDF)

Dalībnieki: Dažādu priekšmetu skolotāji ar nelielu darba pieredzi
Tēma: “eTwinning projekti pedagogiem ar nelielu darba pieredzi
(līdz 5 gadiem)”
Laiks: 2018.gada 15.– 17.augusts
Vieta: SemaraH Hotel Lielupe, Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 24
Nodarbības vada: Liene Millere (Skola2030) un Ivita Saldava (Kalnciema vidusskola)

Prasības pretendentiem:

  • Dažādu priekšmetu pedagogs, kura darba pieredze nav lielāka par 5 gadiem
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Interese īstenot eTwinning projektus

eTwinning sedz dalības maksu, nodrošina ēdināšanu un nakšņošanu (divvietīgo numuros) mācību programmas ietvaros. Jautājumus par mācībām var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības jaunajiem pedagogiem”) vai zvanot uz 67358067. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Kursa dalībnieki saņems rakstisku apliecību par dalību.

Dalīties
Translate »