eTwinning vēstnieki gatavojas jaunajam mācību gadam

Kaut arī vasara vēl pilnās burās, eTwinning komanda jau cītīga gatavojas jaunajam mācību gadam. Lai kopīgi plānotu dažādas aktivitātes, kā arī gūtu iedvesmu jaunajam darba cēlienam, augusta sākumā vēstnieki kopā ar eTwinning komandu tikās mācību nometnē Priekuļos.
Sākums kā ierasts – daudz jaunas informācijas, ko eTwinning komanda kā ierasts sagatavojusi vēstniekiem, lai varētu veiksmīgi darboties.

Saliedēšanās un komandas veidošanas aktivitātes

Vēstnieku tīkls paplašinās katru gadu – daļa no vēstniekiem strādā jau kopš pirmsākumiem, bet citi sākuši tikai šogad, tāpēc viens no svarīgākajiem mācību mērķiem ir iepazīt vienam otru, lai visa gada garumā varētu kopīgi darboties. Komandu aktivitātes ir visdažādākās – ar Actionbound mobilās lietotnes palīdzību vēstnieki komandās risina dažādus uzdevumus tuvākajā apkārtnē, bet jautrībai veido nenopietnas memes par nopietnām eTwinning tēmām. Katrs rīts iesākas ar rīta apli brīvā, kur, izmantojot dažādas improvizācijas teātra metodes un spēles “iekustināmies” aktīvai dienai.

Vēstnieki darbosies arī kā mentori

eTwinning vēstniekiem ir nopietna pieredze projektu īstenošanā, tāpēc daļa no viņiem darbojas arī kā mentori tiem, kuri vēlas uzsākt savu pirmo eTwinning projektu. Lai papildinātu savas zināšanas mentoringa jomā, kā arī uzzinātu dažādus praktiskus padomus, kā darboties kā veiksmīgam mentoram, palīgā aicinājām Ingu Pāvulu. Viņa it kā stīvo un garlaicīgo mentoringa tēmu skaidro praktiski, un vēstnieki ātri vien iejūtas dažādām mentora lomās, kā arī paši pēta savu raksturu, lai dziļāk izprastu, kā katrs no viņiem var darboties kopīgā komandā.

Sīkāk par eTwinning mentorēšanu

Plānojam nākamo mācību gadu

Pēdējā, mācību noslēguma dienā, vēstnieki jau izveidojuši plānus, kā jaunajā mācību gadā uzsākt mentorēt jaunus projektus, kā arī devuši mums lieliskus padomus, ko piedāvāt “eTwinning skola” ieguvējiem.

Paldies par idejām, tiekamies jaunajā mācību gadā!

P.S. Visu eTwinning atjaunotos kontaktus un info meklē vietnes sadaļā “KOMANDA”!

Dalīties
Translate »