eTwinning projektu īstenotājus aicina pieteikties mācībām par paradumiem efektivitātes paaugstināšanai

Nebijusi iespēja eTwinning projektu īstenotājiem piedalīties izcilās mācībās par paradumiem efektivitātes paaugstināšanai “Efektīvu cilvēku 7 paradumi” pieredzējušā Mārtiņa Martinsona vadībā. Piesakies mācībām līdz 3.decembrim!

Pieteikšanās termiņš – 2018. gada 3.decembris (plkst. 09:00), aizpildot tiešsaistes anketu.

Semināra programma (PDF)

Tēma: “Paradumi efektivitātes paaugstināšanai”
Laiks: 2018.gada 13. decembris – 15.decembris
Vieta: Jūrmala, SemaraH Hotel Lielupe
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 25
Nodarbības vada: Mārtiņš Martinsons (FranklinCovey), Jānis Mozgis (Printful)

Efektīvu cilvēku 7 paradumi®

Efektīvu cilvēku 7 paradumi® ir personīgās izaugsmes treniņš, kas uzlabot darbinieku un vadītāju efektivitāti un ļauj organizācijai ilgtermiņā sasniegt izcilus rezultātus.

Neatkarīgi no tā, cik ietekmīga un spēcīga ir organizācija, tā nesasniegs ilgstošus un noturīgus panākumus, ja tai nebūs efektīva kultūra. Efektīvu kultūru veido cilvēki un neatkarīgi no tā, cik kompetents ir cilvēks, viņš nesasniegs ilgstošus un noturīgus panākumus, ja vien viņš nepratīs efektīvi vadīt pats sevi un nepārtraukti pilnveidoties, ja nepratīs ietekmēt un aizraut citus un sadarboties ar viņiem. Šīs prasmes ir indivīda, komandas un organizācijas efektivitātes pašā sirdī, centrā.Treniņš ir pielāgots tā dalībniekiem, izmantojot atbilstošus piemērus un stāstus; mūsu treniņa video nodrošina globālus uzvedības piemērus un atsvaidzina treniņu.

7 paradumu treniņā dalībnieki apgūs:

  • 7 paradumu filozofiju, pamatkonstrukcijas un instrumentus
  •  Kā uzņemties atbildību par saviem rezultātiem
  • Identificēt, kas viņiem ir pats svarīgākais darbā un personīgajās dzīvēs
  • Prioritizēt uzdevumus un sasniegt savus svarīgākos mērķus, nevis konstanti pievērsties steidzamajiem darbiem
  • Izpratni par efektīvu sadarbības pamatu veidošanos
  • Kā risināt problēmas, izmantojot radošu pieeju
  • Pašizaugsmes nozīmi ikdienā.

Par Mārtiņu Martinsonu

Mārtiņš jeb MM, kā viņu sauc kolēģi un domubiedri, ir FranklinCovey izveidotājs, vilcējspēks un patriots. Viņš izcili “nolasa” klientu un piedāvā atbilstošākos risinājumus dažādās problēmsituācijās gan vadības, gan darbinieku līmeņos. Konsultē uzņēmumus stratēģiskajā un vadībās līmenī. Vada vadītprasmes, komandu attīstības, pārdošanas vadības treniņus. Kopš 2009. gada strādā kopā ar Juglas vidusskolu, lai ieviestu programmu “Līderis Manī”. Otro gadu tandēmā ar A.Mellin vada ”Skolu direktoru akadēmiju”. Pirms FranklinCovey izveidošanas, uzkrājis 25 gadus ilgu praktisko pieredzi vadības un pārdošanas vadības, arī mārketinga jomās, strādājot tādos uzņēmumos kā GNT Latvia, u/v Centrs, 3M, Statoil. Kopš 2011. gada Mārtiņš ir arī Latvijas vīriešu basketbola izlases trenera asistents.

Prasības pretendentiem:

  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Priekšroka eTwinning projektu īstenotājiem

eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības decembrī”) vai zvanot uz 67358067.

 

Foto: Pixabay.com by cmart29 (Creative Commons)

Dalīties
Translate »