eTwinning aicina STEM skolotājus piedalīties starptautiskā projektu partneru tirdziņā

Pēdējā pusgada laikā īpaši nozīmīgi un pieprasīti visās eTwinning dalībvalstīs ir kļuvuši starptautiskie projekti. Latvijas Nacionālais atbalsta dienests decembrī organizē vairākus pasākumus ar mērķi palīdzēt Latvijas skolotājiem atrast sadarbības partnerus Eiropā. Viens no piedāvātajiem pasākumiem ir starptautisko projektu partneru tirdziņš tieši STEM (zinātnes, tehnoloģiju, inženierzinātnes un matemātikas) skolotājiem, kuri māca no 1. līdz 12. klasei. Tirdziņam jāpiesakās līdz 2022. gada 21. novembrim.

Kāpēc piedalīties projektu partneru tirdziņā?

Mēs aicinām skolotājus piedalīties, lai smeltos iedvesmu no kolēģiem citās eTwinning dalībvalstīs un jauno mācību pusgadu janvārī sāktu ar jaunu projektu. Ja kopā ar saviem skolēniem vēlies radīt starptautisku projektu, bet līdz šim nav izdevies atrast projektu partneri, šis pasākums palīdzēs spert pirmos soļus tuvāk mērķim. Pieņem izaicinājumu un piesakies! Tirdziņā var piedalīties skolotāji, kuriem jau ir sava ideja projektam, kā arī tie, kuri to vēl meklē. Projektu partneru tirdziņš norisināsies 7. decembrī tiešsaistē. Tajā piedalīsies skolotāji no Latvijas, Maltas, Itālijas un Bosnijas un Hercegovinas.

Projektu partneru tirdziņi ir lieliska iespēja satikt un aprunāties ar skolotājiem, kuri ir ieinteresēti īstenot starptautiskus projektus. Tirdziņi ir piemēroti arī tiem pedagogiem, kuri dod priekšroku komunikācijai ar potenciāliem projekta partneriem aci pret aci, nevis rakstiskā veidā. Pats tirdziņš, protams, tiek organizēts, lai skolotāji atrastu partnerus un sāktu plānot savas projekta idejas, taču vienlaicīgi neuzliek par pienākumu no pasākuma aizsoļot ar gatavu projekta plānu.

Reģistrācija

Līdz 21. novembra plkst. 9:00 jāaizpilda reģistrācijas anketa, kuru var atrast eTwinning Latvija tīmekļa vietnē. Līdz 28. novembrim katru personīgi e-pastā informēsim par konkursa rezultātiem un apstiprinātajiem dalībniekiem nosūtīsim saiti uz Zoom konferenci. Aicinām STEM skolotājus, kuri māca no 1. līdz 12. klasei.

Šajā tirdziņā būs iespēja strukturētā veidā:

  • gūt iedvesmu projekta uzsākšanai;
  • atrast savu ideju starpvalstu eTwinning projektam, kuru īstenot angļu (vai citā) valodā;
  • atrast līdzīgi domājušu sadarbības partneri projekta īstenošanai;
  • rast laiku un vietu, lai iesāktu plānot projektu.

Prasības pretendentiem:

  • spēj sazināties angļu valodā mutiski un rakstiski.
  • ir gatavs aktīvi darboties, runāt par savām projektu idejā un/vai stāstīt par sevi un saviem skolēniem.
  • ir reģistrējies European School Education platofrmā (Pamācības).

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Starptautiskais eTwinning projektu partneru tirdziņš STEM pedagogiem”
Laiks: 2022.gada 7. decembris plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Norises vieta: tiešsaistes platforma Zoom
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrafons un kamera
Darba valoda: angļu
Dalībnieki: 1. līdz 12. klases STEM skolotāji no Latvijas, Maltas, Itālijas un Bosnijas un Hercogavinas
Skolotāju skaits no Latvijas: 10 – 12 skolotāji

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „starptautiskais projektu tirdziņš STEM”) vai zvanot uz 67356252.

Dalīties
Translate »