eTwinning aicina piedalīties starptautiskā projektu partneru tirdziņā

Komandā darbi vedas labāk! eTwinning Nacionālais atbalsta dienests piedāvā lielisku iespēju smelties iedvesmu no citu valstu skolotājiem un jauno mācību gadu sākt ar jaunu projektu. Ja kopā ar saviem skolēniem vēlies radīt starptautisku projektu, bet līdz šim nav izdevies atrast projektu partneri, šis pasākums palīdzēs spert pirmos soļus tuvāk mērķim. Pieņem izaicinājumu un piesakies! Tirdziņā var piedalīties skolotāji, kuriem jau ir sava ideja projektam, kā arī tie, kuri to vēl meklē.

Projektu partneru tirdziņš norisināsies 25. augustā tiešsaistē. Tajā piedalīsies skolotāji no Latvijas, Igaunijas, Polijas un Moldovas. Atrodi labāko partneri sev un saviem skolēniem!

Reģistrācija tirdziņam

Pieteikšanās tirdziņam atvērta līdz 18. augusta plkst. 9:00. Elektroniskā anketa un informācija pieejama eTwinning Latvija tīmekļa vietnē.

Aicinām piedalīties visu priekšmetu skolotājus, kuri māca skolēnus no 1. līdz 12. klasei.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Starptautiskais eTwinning projektu partneru tirdziņš tiešsaistē”
Laiks: 2022.gada 25. augusts plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrafons un kamera
Darba valoda: angļu
Dalībnieki: 1. līdz 12. klases skolotāji no Latvijas, Polijas, Igaunijas un Moldovas

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „starptautiskais projektu tirdziņš”) vai zvanot uz 67356252.

 

Attēla autors un avots: Alexander Suhorucov no Pexels.com (Creative commons licence). 

Dalīties
Translate »