Aicinām skolotājus piedalīties vebinārā “Kā saliedēt skolēnus ar dažādiem uzskatiem?”

JSPA Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning skolu ietvaros 26.aprīlī plkst. 18:00 tiks organizēts bezmaksas vebinārs “Kā saliedēt skolēnus ar dažādiem uzskatiem?”, kurā uzvediba.lv vadītāja, biedrības Latvijas Autisma apvienība vadītāja Līga Bērziņa Latvijas pedagogiem piedāvās metodes un ieteikumus, kā ikdienā skolas vidē saliedēt skolēnus ar dažādiem uzskatiem, dažādu etnisko piederību un kultūrām. Līga Bērziņa ikdienā palīdz risināt sarežģītas situācijas gan izglītības iestādēs, gan darba vidē, kā arī palīdz ģimenēm nevienkāršajā iekļaušanās ceļā.

Tiešasites semināra saturs

Katrs pedagogs ikdienā saskaras ar dažādiem konfliktiem, kas visbiežāk rodas viedokļu dažādības dēļ, kas, savukārt, nereti sakņojas dažādās pieredzēs, ieradumos, kultūras atšķirībās vai etniskās piederībās. Krasi atšķirīgo uzskatu un dzīves pieredzes dēļ, visbiežāk ir grūti uzklausīt otru, saprast un pieņemt viedokļu atšķirības, tādējādi radot spriedzi un nepatīkamas situācijas skolas vidē. Šī tiešsaistes semināra laikā būs iespējams uzzināt dažādas praktiskas metodes, kā veicināt bērnu un jauniešu saliedētību skolās, lai mācītos mierpilni sadzīvot ar atšķirīgo un nepazīstamo, nevis, lai pārliecinātu otru par savu taisnību. Tiešsaistes semināra noslēgumā paredzēts laiks diskusijai un Līga Bērziņa atbildēs uz dalībnieku jautājumiem.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz tiešsaistes semināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks automātiski saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Kā saliedēt skolēnus ar dažādiem uzskatiem?”
Laiks:
2022.gada 26.aprīlī plkst. 18:00 – 19:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebinārs tiks ierakstīts, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

Attēla autors un avots: Anna Shvets, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

 

Dalīties
Translate »