Aicina vidusskolu pedagogus pieteikties dalībai starptautiskā seminārā Grieķijā

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina vidusskolu pedagogus līdz 25. martam pieteikties starptautiskam semināram “Applications, tools and perspectives of ΑΙ in education” par projektu metodes ieviešanu mācību darbā. Seminārs norisināsies no 10.-12. maijam Patrā, Grieķijā. Pretendentam nav nepieciešama pieredze projektu īstenošanā, bet ir jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam un interesei īstenot starptautisku eTwinning projektu!

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, kā arī satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm, lai apmainītos ar projektu idejām. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs Eiropas Skolu izglītības platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus. Pēc semināra noslēguma dalībnieki izplānotos projektus īstenos savās izglītības iestādēs.

Semināra tēma ir mākslīgā intelekta (MI) izmantošana, rīki un pielietojums mācību darbā. Savukārt mērķis ir palīdzēt skolotājiem labāk izprast un izmantot MI piedāvātās iespējas, lai pilnveidotu savu darbu un integrēt savā ikdienā mākslīgā intelekta tehnoloģijas.

No Latvijas tiks sūtīti 2 pedagogi.

Semināra programmas uzmetums (PDF)

Prasības pretendentiem:

 • vidusskolas skolotājs;
 • reģistrējies  school-education.ec.europa.eu un ir pievienojies eTwinning (pamācības);
 • ir idejas sadarbības projektiem par mākslīgo intelektu;
 • var sazināties angļu valodā;
 • pēc semināra gatavs īstenot starptautisku eTwinning projektu savā izglītības iestādē;
 • gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas, kas nav sociālo mediju ieraksti, 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Līgums un izmaksas:

 • Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA), kurā apņemas:
  • piedalīties visās pasākuma aktivitātēs,
  • īstenot eTwinning projektu,
  • izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas, kas nav sociālo mediju ieraksti, 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
 • JSPA sedz semināra transporta izmaksas, dalības maksu, viesnīcas, ēdināšanas izdevumus un ceļojuma apdrošināšanu.
 • JSPA nodrošina transporta biļetes – pēc līguma slēgšanas JSPA iegādājas un dalībniekam nosūta lidojuma biļetes.
 • JSPA sedz dalībnieka sabiedriskā transporta izmaksas Grieķijā, pēc tam, kad dalībnieks aģentūrai iesniedz transporta biļetes/ čekus.

Reģistrācija

Pieteikšanās termiņš – šī gada 25. marts (plkst. 9.00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistēRezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Semināru organizē Grieķijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „Seminārs Grieķijā”) vai zvanot uz 67356252.

 

Fotogrāfijas autors un avots: Jirsak no Getty Images no Canva

Dalīties
Translate »