Aicina tiešraidē sekot līdzi Eiropas konferencei par medijpratību un dezinformāciju

eTwinning Eiropas konference

 

Jau otro gadu eTwinning Eiropas konference, kurā katru gadu piedalās vairāk nekā 500 skolotāju, norisināsies tiešsaistē no 28. līdz 30.oktobrim. Visiem interesentiem būs iespēja sekot līdzi balvu pasniegšanas ceremonijai un atklāšanas uzrunām par šī gada aktuālo tēmu “Medijpratība un dezinformācija — pārmaiņu veicināšana ar eTwinning palīdzību”. Latviju šajā konferencē pārstāvēs konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2021” finālisti un Nacionālais atbalsta dienests.

Šogad eTwinning konference pievērsīs uzmanību medijpratībai, no vienas puses, un to, kā risināt dezinformācijas un nepatiesu ziņu problēmu, no otras puses. eTwinneri tiks aicināti dalīties ar savu pieredzi un pieeju šim fundamentālajam dzīves principam digitālajā laikmetā, mācot saviem skolēniem uzņemties kontroli un netikt kontrolētiem digitālajā pasaulē.

 

Seko līdzi eTwinning Eiropas balvu apbalvošanas ceremonijai

Par eTwinning Eiropas balvām šogad sacentās 932 projekti, kas pieteikti 4 vecuma kategorijās un vairākās speciālajās kategorijās. Ceturtdien, 28. oktobrī 19:30 (pēc Latvijas laika) sāksies tiešraide, kurai vari sekot līdzi arī tu!

Uzvarētājprojektu sarakstu un plašāku informāciju par projektiem atradīsi konferences vietnē.


Seko līdzi konferences atklāšanai un īpašajiem runātājiem

Ceturtdien, 28.oktobrī seko līdzi konferences tiešraidei, kur uzstāsies:

  • 18:00 – 19:15 (pēc Latvijas laika)
    • Uzruna: Inovāciju, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāre Marija Gabriela (Mariya Gabriel)
  • Atklāšanas uzruna un ievads par medijpratību un dezinformāciju:Zeynep Tufekci, socioloģijas, sociālo mediju un tehnoloģiju profesore un New York Times
  • 19:30 – 21:00 (pēc Latvijas laika)
    • eTwinning Eiropas balvas 2021 uzvarētāju apbalvošana! Balvu pasniegs Eiropas Komisijas un Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūras pārstāvji. Seko līdzi tiešraidei un apskati uzvarētājprojektus!

Plašāku informāciju par konferences pirmo dienu atradīsi konferences vietnē.

Dalīties
Translate »