Aicina skolotājus piedalīties vebinārā par virtuālās realitātes potenciālu mācību mērķu sasniegšanai

Atklājot Eiropas Digitālo nedēļu, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros šī gada 26.martā organizē vebināru, kurā Latvijas Universitātes pedagoģijas doktora studiju programmas studente Lana Frančeska Dreimane stāstīs par virtuālās realitātes iespējām skolā un potenciālu mācību mērķu sasniegšanai.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Ja vēlies, atzīmē Facebook, ka “nāksi” uz pasākumu.

Vebināra saturs

Visos mācību līmeņos Virtuālās realitātes (VR) tehnoloģijām ir potenciāls uzlabot mācīšanās kvalitāti, nodrošinot cilvēka prātam dabisku izziņas pieeju jaunas informācijas un prasmju apguvei. Vebināra dalībnieki varēs uzzināt par izglītības, simulāciju un VR tehnoloģiju sinerģijas vēsturiskajiem aspektiem, par to kāpēc VR tehnoloģijām ir nozīmīgs potenciāls mācību mērķu sasniegšanā, kā arī par mācību dizaina stratēģijām VR mācību satura jeb pieredžu izstrādei.

Tēma: “Virtuālās realitātes potenciāls mācību mērķu sasniegšanai”
Laiks: 2019.gada 26.marta plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: Latvijas Universitātes pedagoģijas doktora studiju programmas studente Lana Frančeska Dreimane

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Dalīties
Translate »