Aicina skolotājus piedalīties vebinārā par to, kā veicināt jauniešu pilsonisko līdzdalību

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla ietvaros šī gada 26.septembrī organizē vebināru, kurā Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktora vietnieks metodiskajā darbā, politikas un tiesību skolotājs, eTwinning vēstnieks, programmas “Iespējamā misija” absolvents Oskars Kaulēns stāstīs par jauniešu pilsoniskās līdzdalības veicināšanu politikas stundās.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Vebināra saturs

Sociāli atbildīgas, ieinteresētas un aktīvas personības veidošanai vajadzētu būt ikvienas izglītības programmas mērķim. Latvijā notiekošo izglītības pārmaiņu rezultātā tam vajadzētu kļūt par katra mācību priekšmeta svarīgu uzdevumu. Taču pašreizējā izglītības sistēmā šādas personības veidošana bieži vien tiek uzskatīta par klases audzinātāju, sociālo zinību vai politikas skolotāju nedalītu atbildību.

Vebinārā sarunāsimies un diskutēsim par to, kā veidot jauniešos pārliecību par pilsoniskās līdzdalības nozīmi ikdienā un veicināt interesi par sabiedrībā notiekošajiem procesiem, vienlaikus apgūstot mācību saturu un attīstot profesionālajā dzīvē svarīgas prasmes un iemaņas. Runāsim arī par to, kā pašreizējā mācību satura regulējumā izmantot praktiskas mācību metodes un paņēmienus skolēnu līdzdalības veicināšanai un veidot mācību projektus apjomīgāku mācīšanās mērķu sasniegšanai.

Tēma: “Mācīt un mācīties politiku skolā: ko? kā? kāpēc?”
Laiks: 2018.gada 26.septembra plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktora vietnieks metodiskajā darbā, politikas un tiesību skolotājs, eTwinning vēstnieks, programmas “Iespējamā misija” absolvents Oskars Kaulēns

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

 

Foto: Pixabay.com by Wokandapix (Creative Commons)

Dalīties
Translate »