Aicina skolotājus piedalīties vebinārā par radošās programmēšanas pamatiem

Programmēšana ir viena no mūsdienu aktuālākajām tēma, bet ļoti daudziem no mums nav īsti skaidrs, kāpēc tā ir tik nozīmīga un kā programmēšanu izmantot skolā. Ja arī Tu vēlies uzzināt vairāk par radošu programmēšanu, 23.maija vakarā piedalies eTwinning vebinārā “Radošās programmēšanas pamati”. Vebināru vadīs TechHub Riga izpilddirektore Līna Sarma, kura apguvusi bakalaura grādu Datorzinībās no Goldsmiths, University of London, organizē un apmeklē tehnoloģiju pasākumus, hakatonus un aktīvi pasniedz darbnīcas gan pieaugušajiem, gan bērniem ar mērķi ieinteresēt programmēšanā caur radošiem paņēmieniem.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa!

Vebināra laikā Līna stāstīs par programmēšanas valodām, to vēsturi, izcelsmi un iedalījumu. Tas palīdzēs labāk izprast datorzinības teoriju un programmēšanas pielietojumu ikdienā. Sniegs arī ieskatu par programmēšanas profesijām un padziļināti stāstīs tieši par radošās programmēšanas iespējām.

Vebinārs galvenokārt paredzēts klausītājiem bez iepriekšējas datorzinību pieredzes, dos vispārīgu ieskatu programmēšanā un tās izmantojamībā dažādu priekšmetu pasniegšanā, būs praktiski ieteikumi un norādes, kur meklēt tālāko informāciju par jaunu programmēšanas valodu un tehnoloģiju apgūšanu iesācējiem.

Tēma: “Radošās programmēšanas pamati”
Laiks: 2018.gada 23.maija plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: TechHub Riga izpilddirektore Līna Sarma

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Foto: Pixabay.com by tweetyspics (Creative Commons)

Dalīties
Translate »