Aicina skolotājus piedalīties vebinārā par grupu darba organizēšanu klasē

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla ietvaros šī gada 29.janvārī organizē vebināru, kurā neformālās izglītības trenere Lauma Žubule iepazīstinās ar metodēm grupu darba organizēšanai.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Ja vēlies, atzīmē Facebook, ka “nāksi” uz pasākumu.

Vebināra saturs

Nav pārsteigums, ka komandas darbs klasē ļoti bieži ir atkarīgs no tā, kādās grupās skolēni sadalīti. Vebinārā uzzināsi dažādas metodes, kā klasē organizēt grupu darbu tā, lai veicinātu mācīšanos un sadarbības prasmju attīstīšanu. Pārrunāsim katras metodes plusus, mīnusus, izaicinājumus un kuros brīžos konkrēto metodi labāk pielietot, kā arī diskutēsim par skolēnam ieguvumiem, iesaistoties grupu darbā. Pievērsīsimies arī tēmai par sadarbības kultūras veicināšanu klasē un ko darīt ar skolēniem, kas nevēlas būt grupā vai tiek izstumti.

Tēma: “Metodes grupu darba organizēšanai”
Laiks: 2019.gada 29.janvāra plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: neformālās izglītības trenere Lauma Žubule

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Foto: Pixabay.com by rawpixel (Creative Commons)

Dalīties
Translate »