Aicina piedalīties vebinārā par radošo tiešsaistes sadarbības rīku “Canva”

eTwinning macibas

 

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pedagogus un visus interesentus piedalīties vebinārā par radošo tiešsaistes rīku “Canva”. Vebinārs notiks 23. novembrī plkst. 18:00. To vadīs eTwinning vēstniece un Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas skolotāja Ineta Lielkalne. Pieteikšanās vebināram, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Vebinārs ir bezmaksas.

Aizpildot reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Canva ir lielisks rīks skolotājam, kas palīdz veikt dažādus darbus, piedāvājot jau gatavas veidnes plānotājiem, stundu plāniem, laboratorijas darbiem, plakātiem, prezentācijām un vēl daudz citām iecerēm un veicamajiem darbiem. Izmantojot gatavās veidnes, gan skolotājam, gan skolēnam ir iespējams ātrāk izveidot kvalitatīvu un vizuāli pievilcīgu darbu. Vebināra laikā Ineta Lielkalne iepazīstinās ar Canva iespējas, dalīsies pieredzē, kā to izmantot gan eksaktajos mācību priekšmetos, gan eTwinning sadarbības projektos.


Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Radošā sadarbība ar tiešsaistes rīku “Canva””
Laiks: 2021. gada 23. novembris
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM (pamācība, kā lietot ZOOM)
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums

Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 100

 

Fotogrāfijas autors un avots: PTRA no Pixabay.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »