Aicina piedalīties vebinārā par kursa “Projekta darbs” īstenošanu eTwinning projektā

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina eTwinning projektu īstenotājus un vidusskolu skolotājus, kuri vada kursu “Projekta darbs”, 23. novembrī plkst. 18:00 piedalīties vebinārā, kurā eTwinning vēstniece un Limbažu Valsts ģimnāzijas metodiķe Edīte Sarva stāstīs par to, kā vidusskolas kursu “Projekta darbs” īstenot izmantojot eTwinning projektu.

Vebināra saturs

Vebinārā uzzināsiet par Limbažu Valsts ģimnāzijas un Draudzīgā Aicinājums Cēsu Valsts ģimnāzijas pieredzi, īstenojot kursu “Projekta darbs” kā eTwinning projektu. Būs iespēja iepazīties ar izstrādātajiem risinājumiem un materiāliem kursa īstenošanai. Dalīsimies ar idejām un kopīgi radīsim jaunas idejas eTwinning projektu rīkošanai kursa “Projekta darbs” īstenošanai.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebināra pirmā daļa tiks straumēta arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Informācija no eTwinning Latvija tīmekļa vietnes.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Starpdisciplinārā kursa “Projekta darbs” īstenošana eTwinning projektā”
Laiks:
2022. gada 23. novembris plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebināra pirmā daļa tiks ierakstīta, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 

Attēla autors un avots: fauxels, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »