Aicina piedalīties vebinārā par eTwinning projektu īstenošanas pieredzi pirmsskolās

Pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus, vadību un citus interesentus aicina šī gada 23. janvārī plkst. 17.00 piedalīties bezmaksas vebinārā “eTwinning nacionālo un starptautisko sadarbības projektu pieredze pirmsskolās”. Pasākumā pusotras stundas garumā pedagogi varēs iepazīties ar veiksmīgi īstenotiem nacionāla un starptautiska līmeņa eTwinning sadarbības projektiem pirmsskolās, papildināt savas zināšanas un darba metodes, lai labāk īstenotu savus sadarbības projektus.

Par vebināru

Pēdējā laikā arvien vairāk tiek runāts, ka visā pasaulē krītas skolēnu lasītprasmes līmenis. Tā kā pirmsskolas ir vieta, kur daudziem bērniem sākas burtu apguve, šogad pirmsskolas mēneša ietvaros koncentrējamies uz valodas attīstību un lasītprasmi pirmsskolā. Šajā pirmsskolas pieredzes vebinārā trīs pirmsskolu pārstāves dalīsies pieredzē, stāstot par saviem projektiem un to, kā tie sekmējuši bērnu valodas attīstību un lasītprasmi:

  • Liene Zemīte (Valmieras pirmsskolas izglītības iestādes “Ezītis” vadītājas vietniece izglītības jomā) runās par projektu “Let’s take care of the birds” (dalībvalstis – Polija, Turcija, Rumānija, Latvija).
  • Ilze Veidmane (Jūrmalas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš” metodiķe) runās par projektu “Book, I and the world” (dalībvalstis – Somija Azerbaidžāna, Rumānija, Turcija, Horvātija, Itālija, Gruzija, Latvija).
  • Alla Ratnika (Rēzeknes pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” metodiķe) runās par nacionālo projektu “Maizes Alfabēts” (projekta partneri no Nīca, Rēzekne, Jaungulbene, Salaspils).

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “eTwinning nacionālo un starptautisko sadarbības projektu pieredze pirmsskolās”
Laiks:
2024.gada 23.janvāris plkst. 17:00 – 18:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebinārs tiks ierakstīts, video ieraksts tiks publicēts YouTube un eTwinning tīmekļvietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

Aktuālie eTwinning pasākumi pirmsskolas mēneša laikā

Pirmsskolas izglītības mēneša ietvaros Nacionālais atbalsta dienests piedāvā:

 

Attēla autors un avots: Artem Podrez, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »