Aicina piedalīties SEG tiešsaistes kursā par klimata krīzi

eTwinning vebinārs

 

Izglītības portāls School Education Gateway aicina pedagogus piedalīties bezmaksas tiešsaistes kursā par globālo klimata krīzi un, kā veicināt veicināt izpratni par klimata pārmaiņām skolēnu vidū.

 

 

Kursa saturs

Klimata krīze šobrīd ir viena no aktuālākajām globālajām problēmām, par ko liecina Eiropas zaļais kurss. Vides aktīvisti, piemēram, Grēta Tūnberga, ir izvirzījuši skolas kā vienu no institūcijām, kas var palīdzēt cīnīties pret straujajām klimata izmaiņām. Līdz ar to, šis temats skolas vidē ir kļuvis īpaši aktuāls. Šis kurss iepazīstinās ar zinātniskajiem pierādījumiem par klimata krīzi un informēs par aktuālajām debatēm saistībā ar šo tematu. Uzsvars tiks likts uz to kā pasniegt šo informāciju skolēniem, izmantojot projektu metodi un citas aktivitātes.

 

Kursa dalībnieki:

  • Izpētīs klimata krīzes zinātnisko pamatojumu;
  • Uzzinās par klimata krīzes galvenajām sekām;
  • Iepazīsies ar idejām, pedagoģisko praksi un rīkiem, kas var palīdzēt pārrunāt ar klimata krīzi un vides ilgtspējību saistītus jautājumus jūsu klasē;
  • Sapratīs kā izmantot un integrēt skolēnu idejas, viedokļus un pārdomas par klimata pārmaiņām mācību procesā;
  • Izpētīs kā organizētu konstruktīvas debates par klimata pārmaiņu tematu.

 

Lai kursa laikā sasniegtu labāku rezultātus, apmainītos ar idejām un resursiem pievienojies kursam izveidotajai Facebook grupai.

 

Mērķauditorija

Kurss ir piemērots skolotājiem, kuri vēlas savā mācību procesā pievērsties jautājumiem par klimata krīzi un vides ilgtspēju. Šis ir ievadkurss, kuru iespējams modificēt un pilnveidot ar dažādām aktivitātēm.

 

Kursa moduļi:

  1. modulis: Saprast globālo klimata krīzi
  2. modulis: Kā mācīt par klimata krīzi?
  3. modulis: Kā mācīt pat ilgtspēju?
  4. modulis: Globālā klimata krīze jūsu klasē

 

Tēma: “Addressing the Global Climate Crisis in Your Classroom – 2021 Edition” MOOC

Norises laiks: 8.11.2021. – 15.12.2021.

Darba valoda: angļu

Vada: Efi Saltidou, Emma Abbate un Ismini Georgiadi

 

Lai piedalītos kursā, jāreģistrējas School Education Gateway portālā. eTwinning lietotāji portāla var autorizēties ar savu eTwinning.net lietotājvārdu un paroli. Kurss notiek angļu valodā. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem apliecinājumu par dalību un žetonu. Kurss ir bezmaksas.

 

Informācijas avots: School Education Gateway izglītības portāls

 

Attēla avots un autors: Carlos Gutierrez no Canva.com (Creative commons licence)

Dalīties
Translate »