Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par “Europeana” datu bāzes izmantošanu mācību procesā

Vai esi kādreiz domājis, kā iesaistīt muzeju un krājumu datu bāzes mācību procesā? eTwinning.net piedāvā iespēju iepazīties ar vienu no lielākajām Eiropas kultūras datu bāzēm “Europeana” un veidiem, kā to izmantot darbā ar skolēniem. Šī semināra tēma saistīta ar migrāciju, taču sniegtā informāciju un resursi noderēs, lai uzsāktu darbu ar “Europeana” datu bāzi.

Tiešsaistes semināra saturs

Vai esat dzirdējuši par “Europeana” un tās piedāvāto bagātīgo resursu datu bāzi? Vai Jūs interesē uzzināt vairāk par to un kā izmantot savā mācību praksē? Tad šis seminārs ir piemērots Jums! Andreas Galanos,  (grieķu valodas, literatūras un vēstures skolotājs; aktīvs eTwinning dalībnieks; “Europeana Izglītība” lietotāju grupas loceklis) sniegs vispārēju ieskatu platformā un to, kā izmantot tās piedāvātos resursus, kas saistīti ar migrācijas tēmu.

“Europeana” ir Eiropas Savienības izveidots tīmekļa portāls, kurā ir digitalizētas muzeju kolekcijas no vairāk nekā 3000 institūcijām visā Eiropā. Tajā iekļauti vairāk nekā 10 miljonu kultūras un zinātnes artefaktu ieraksti, kas apvienoti vienā platformā un dažādos veidos, kas attiecas uz mūsdienu lietotājiem.

 

Tēma: Teaching about migration with Europeana resources”

Norises laiks: 2021.gada 9. jūnijs plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)

Darba valoda: angļu

Vada: Andreas Galanos

 

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

 

Attēla autors un avots: Jorge Royan, publicēts Wikimedia Commons (Creative Commons licence).

 

Dalīties
Translate »