Aicina piedalīties eTwinning Live tiešsaistes kursā par medijpratību un dezinformāciju

Ja Tevi interesē, kā medijpratības un dezinformācijas tēmas paskaidrot un par tām interesanti mācīt saviem skolēniem, piesakies dalībai eTwinning Live tiešsaistes kursā “Fake or Real – A journey through Disinformation and Media Literacy in eTwinning projects”, kas sākas 3.maijā!

Kursa saturs

Mēs dzīvojam masu komunikācijas laikmetā, kur saziņas līdzekļi galvenokārt ir saistīti ar tiešsaistes mijiedarbību, izmantojot tehnoloģiskos rīkus (viedtālruņus, planšetdatorus un datorus) un mēs gandrīz visas ziņas, informāciju par inovācijām, panākumam iegūstam, izmantojot tiešsaistes kanālus. Tā kā eTwinning ir tiešsaistes platforma, ir ļoti svarīgi, lai skolotāji būtu informēti par medijpratību un dezinformāciju un izmantotu šīs tēmas savos projektos.

Kursā uzzināsi un iemācīsies:

  • Kā būt atbildīgiem sociālo mediju un digitālo rīku lietotājiem
  • Kā atšķirt viltus ziņas no patiesām informācijas meklēšanā
  • Kā Izmantot eTwinning projektos apgūtās metodes mācību procesā
  • Kā sniegt padomus un ieteikumus jaunākiem skolēniem un viņu vecākiem
  • Kā integrēt medijpratību un dezinformāciju eTwinning projekta aktivitātēs.

Tēma: Fake or Real – A journey through Disinformation and Media Literacy in eTwinning projects
Norises laiks: 03.05.2021. – 21.05.2021.
Reģistrācijas laiks: 26.04.2021. – 03.05.2021.
Darba valoda: angļu
Vada: Adil Tugyan

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursa ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Parasti kurss izstrādāts arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katrā tiešsaistes kursā 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursam ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

Attēla autors un avots: pixundfertig, publicēts Pixabay.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »