23.03. aicinām piedalīties tiešsaistes seminārā par interaktīvu mācību stundu veidošanu

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina skolotājus, izglītības iestāžu vadību, atbalsta personālu šī gada 23. martā plkst. 18.00 piedalīties bezmaksas tiešsaistes seminārā “Nearpod rīks interaktīvas mācību stundas veidošanai”. Pasākumu vadīs eTwinning vēstniece un J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolotāja Anna Beļska.

Vēlies iekļaut interaktīvus jautājumus, aptaujas un spēļošanas elementus video vai prezentācijas saturā ar reāllaika ieskatu skolēnu izpratnē? eTwinning tiešaistes seminārs piedāvā iespēju uzzināt un praktiski izmēģināt tiešsaistes rīka Nearpod platformu, kas piedāvā daudzus mācību stundas prezentācijā iebūvētus formatīvās vērtēšanas digitālos instrumentus, lai vadītu mācīšanos efektīvāk un uzlabotu izglītojamo rezultātus klātienes, attālinātajās un hibrīdstundās.

Nearpod ir mācību satura veidošanas rīks, kā arī platforma kas paredz reāllaika nodarbību vadīšanu, ietver dažādus interaktīvos uzdevumus, interaktīvos video, virtuālās realitātes elementus, aptaujas, sadarbības lapas un uz spēlēm balstītas viktorīnas. Nearpod rīku var izmantot dažādās valodās – latviešu, angļu, krievu, franču, vācu, u.c.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz tiešsaistes semināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks automātiski saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Saistītie pasākumi

9. martā plkst. 18:00 notiks tiešsaistes seminārs “Tiešsaistes rīki un platformas mācību procesam sākumskolā”. Šajā vebinārā skolotāji iepazīsies un varēs praktiski izmēģināt tādus digitālos rīkus kā Answergarden, Mentimeter, Padlet un Quivervision, ko pielietot mācību procesā sākumskolas klasēs. Vebināra vadītāja dalīsies savā pieredzē šo rīku lietošanā ikdienas mācību darbā un eTwinning projektos. Vada: eTwinning vēstniece un Bauskas Valsts ģimnāzijas sākumskolas skolotāja Līga Bajāre.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: Nearpod rīks interaktīvas mācību stundas veidošanai”
Laiks:
2022. gada 23. martā plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebinārs tiks ierakstīts, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 

Attēla autors un avots: Alena Darmel, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »