Vēl līdz 4. oktobrim var iesniegt projekta pieteikumu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu konkursos

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka vēl līdz 4. oktobra plkst. 13.00 pēc Latvijas laika organizācijām, pašvaldībām, jauniešu neformālajām grupām un citiem interesentiem iespējams iesniegt projekta pieteikumu Eiropas Savienības programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu konkursos. Projektu īstenotājiem Latvijā abos projektu konkursos kopā pieejami vairāk nekā 2.5 miljoni eiro savu ideju īstenošanai!

“Erasmus+” projektu konkursā var iesniegt projektus tādos jaunatnes jomas projektu veidos kā jauniešu apmaiņas, jaunatnes darbinieku mobilitāte, jaunatnes līdzdalības un “DiscoverEU” iekļaušanas projekti, kā arī sadarbības partnerības un maza mēroga partnerības. Savukārt “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu konkursā –  solidaritātes projektu pieteikumus.

Projektu pieteikumi iesniedzami elektroniski Eiropas Komisijas vienotajā programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” platformā. Lūdzam neatlikt projektu iesniegšanu uz pēdējo brīdi! Neskaidrību un jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar abu programmu nodaļu ekspertiem.

Dalīties
Translate »