Tiešsaistes mācības par Erasmus+ finansēšanas iespējām

Ja vēlies iepazīt visas programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” pamatdarbības, no 2. novembra – 31. decembrim pievienojies tiešsaistes mācībām MOOC, kas pieejamas mācību platformā Canvas. Šis kurss ir paredzēts visiem, kuri interesējas par Erasmus + finansēšanas iespējām jaunatnes jomā no Erasmus + programmas un partnervalstīm. Lai pievienotos mācībām, nepieciešams reģistrēties: canvas.instructure.com/enroll/K7Y47K.

MOOC kurss ir paredzēts projektu vadītājiem, jaunatnes darbiniekiem, jauniešu līderiem, un, lai arī šīm mācībām patlaban ir noteikts reģistrācijas termiņš, tās ir patstāvīgi pieejamas un tām var pievienoties jebkurā laikā un mācīties sev piemērotā laikā. Kurss ir strukturēts 6 tematiskos moduļos:

1. modulis: Ievads programmā “Erasmus+: Jaunatne darbībā”
2. modulis: Erasmus + KA1 jauniešu apmaiņas
3. modulis: Erasmus + KA1 Jaunatnes darbinieku mobilitāte
4. modulis: Erasmus + KA2 stratēģiskā partnerība
5. modulis: Erasmus + KA3 strukturētā dialoga projekti
6. modulis: Erasmus + Jaunatne darbībā pieteikšanās procedūras

Katrs modulis ir strukturēts 7–9 sesijās, kas Canvas tiešsaistes mācību platformā piedāvā dažādu interaktīvu mācību saturu. Dalībnieki mācās, izmantojot animētus video, iepriekš ierakstītas video intervijas, video no projektiem un izglītojošus tekstus. MOOC kursu saturs tiek regulāri atjaunināts, sekojot programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” izmaiņām un jauninājumiem. Pilna kursa plānotais ilgums ir apmēram 3-4 stundas nedēļā, 5-6 nedēļu garumā.

MOOC kursu kopš 2015. gada veido SALTO-YOUTH.net sadarbībā ar vairākām Erasmus+ nacionālajām aģentūrām, piedāvājot iespēju kursu apgūt neierobežotam dalībnieku skaitam, apmācāmajiem sev ērtā laikā. Kursa materiālos ir izmantoti videoklipi, tiešsaistes forumi, testi un ieteicamā literatūra, lai izglītotu mācītiesgribētājus un sniegtu viņiem iespēju veidot parnerības starp dalībniekiem. Kopš kursa uzsākšanas tajā ir reģistrējušies vairāk nekā 10 000 dalībnieki.

Mācības vada:

Laimonas Ragauskas – strādā kā koordinators neformālās izglītības un apmācībujomā ar dažādām jaunatnes darba organizācijām, kā arī ar vietējām un Eiropas institūcijām.

Nerijus Kriauciunas – vada starptautiskas mācību aktivitātes jaunatnes jomā vietējā un Eiropas līmenī.

Pievienojieties kursam jau tagad!

Dalīties
Translate »