Svarīga informācija “Erasmus+” Partnerības sadarbībai projektu konkursa pieteikumi iesniedzējiem

 

Eiropas Komisija ir identificējusi problēmu projektu iesniegšanas sistēmā, kas patlaban neatpazīst organizāciju OID reģistrēšanas kodu. Tāpēc var būt apgrūtināta projekta pieteikumu iesniegšana programmas “Erasmus+” Partnerības sadarbībai otrajā projektu konkursā, pretendējot uz finansējumu Maza mēroga partnerības un Sadarbības partnerības projektiem. Projektu iesniegšanas termiņš ir 3. novembra plkst. 13:00 pēc vietējā laika.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) ir sazinājusies ar Eiropas Komisijas tehnisko dienestu par iespējamo risinājumu.

Aicinām organizācijas, kas plāno iesniegt projektu pieteikumus programmas “Erasmus+” projektu konkursos “Maza mēroga partnerības” un “Sadarbības partnerības”, turpināt gatavot pieteikumu formas, lai tās iesniegtu rīt līdz plkst. 13:00.

Ja rīt, 3. novembrī, Eiropas Komisija nebūs spējusi atrisināt tehnisko problēmu, JSPA aicina organizācijas projektu pieteikumus ar EK projekta iesniegšanas tīmekļa vietnes ekrānšāviņu un klūdas paziņojumu tajā, sūtīt uz info@jaunatne.gov.lv , lai JSPA spētu veiksmīgi risināt novēloto projektu pieteikumu iesniegšanu.

Dalīties
Translate »