Piesakies projektu darbnīcai “Stratēģiskās partnerības projekti: starptautiskas jauniešu iniciatīvas”

Ja esi jaunietis/jauniete vecumā no 13 – 30 gadiem, un gribi attīstīt jaunas projektu idejas un veidot pārmaiņas sabiedrībā, tad piesakies mācībām par stratēģiskām jauniešu iniciatīvām programmā “Erasmus+: Jaunatne darbībā”. Stratēģiskās partnerības projektu mērķis ir veicināt jauniešu aktivitāti, uzņēmīgumu un sociālo atbildību. Mācības notiks no 2020. gada 14. līdz 16. septembrim, viesnīcā “Port Hotel”, Ādažu novadā. Lai pieteiktu savu dalību projektu darbnīcai, līdz 7. septembrim katram dalībniekam jāaizpilda pieteikuma anketa: https://ieej.lv/8GqnX.

Piedaloties projektu darbnīcā varēsi:

  • uzzināt visu par starptautisku jauniešu iniciatīvu projektiem un to praktisku sagatavošanu;
  • attīstīt un uzlabot savu projekta ideju;
  • gūt izpratni par partneru meklēšanas iespējām un partneru lomu savā nākotnes projektā;
  • iepazīt citu organizāciju pārstāvjus, veidot sadarbības kontaktus un iedvesmoties jaunām idejām.

Jauniešu stratēģiskās partnerības iniciatīvas ierosina, izplāno un īsteno paši jaunieši, tāpēc no vienas organizācijas (NVO, jauniešu centra, pašvaldības, skolas utt.) aicinām pieteikties divus dalībniekus (piemēram, jaunietis un atbalsta persona vai divi jaunieši), lai mācību laikā ar pārinieku varētu attīstīt reālu projekta ideju un iesniegt to oktobra projekta konkursu termiņā.

! Mācībās ar vecāku atļauju drīkst piedalīties jaunieši vecumā līdz 18, bet tādā gadījumā otram organizācijas pārstāvim ir jābūt sasniegušam vismaz 18 gadu vecumu. Atbalsta personai nav vecuma ierobežojuma.

Dalībnieku skaits mācībās ir ierobežots, un priekšroka tiks dota dalībniekiem, kuriem nav pieredzes, bet ir spēcīga ideja, motivācija un organizācijas atbalsts idejas īstenošanai, un kuri plāno iesniegt stratēģiskās partnerības projektu tuvākajā projektu konkursā.

Mācības notiks 3 pilnas dienas, tāpēc svarīgi, lai abi organizācijas pārstāvji varētu piedalīties visās mācību dienās! Mācības ir bez maksas un notiks latviešu valodā. JSPA sedz uzturēšanās, ēdināšanas un mācību izdevumus. Dalībniekiem jāsedz tikai ceļa izdevumi uz mācību norises vietu.

Lai efektīvāk izmantotu mācību laiku, pirms tām tiek sagaidīts, ka dalībnieki iepazīsies ar pamatinformāciju par projektu veidu.

Dalībnieku atlases rezultāti tiks paziņoti 08.09.2020.

Jautājumu gadījumā zvaniet vai rakstiet:
Laura Reisele
laura.reisele@jaunatne.gov.lv

Tel. 67358061

Dalīties
Translate »