Organizācijām iespēja pieteikt savu #ErasmusDienu2022 pasākumu

No 2022. gada 13. – 15. oktobrim Latvijā un citviet Eiropā norisināsies #ErasmusDienas (#ErasmusDays2022). Trīs dienu garumā dažādos #ErasmusDays pasākumos un aktivitātēs jaunieši un jaunatnes jomā iesaistītie visā Eiropā, tostarp arī Latvijā, runās par Eiropas vērtībām, mobilitātes ieguvumiem un programmas “Erasmus+” projektu iespējām un ietekmi, informējot par sasniegumiem ikvienu iedzīvotāju, uzņēmēju un politikas veidotāju.

No 9. maija programmas “Erasmus+” dalīborganizācijas aicinātas pieteikt savu pasākumu #ErasmusDienām2022. Dalīborganizācijas, kas var pieteikt pasākumus ir: izglītības un apmācības iestādes, uzņēmumi, pētniecības centri, nodarbinātības aģentūras, organizācijas, NVO, jaunatnes centri u.c. Organizācijas ir aicinātas plānoto pasākumu reģistrēt īpašā tīmekļa vietnē www.erasmusdays.eu, bet komunikācijai sociālajos tīklos izmantojot mirkļbirku #ErasmusDays2022.

Šogad, atzīmējot “Erasmus+” 35. gadadienu un “Eiropas Jaunatnes gadu”, #ErasmusDienas iezīmē tēmu: “Dalāmies ar savām Eiropas vērtībām ar jauniešiem šodien un rīt: jau 35 gadus un vēl daudzus turpmākos gadus”. Šajās #ErasmusDienās aicinām akcentēt ne tikai Eiropas vērtības, bet arī izcelt “Erasmus+” programmas prioritātes: iekļaušanu un daudzveidību, digitālo pārveidi, vides un klimata pārmaiņu novēršanu un līdzdalību demokrātiskajos procesos. Katra organizācija var izvēlēties sev piemērotāko tematu, kā arī svinību veidu – organizēt mācības, konkursus, aktivitātes klātienē, sociālajos tīklos vai citās tiešsaistes platformās.

Detalizēta informācija par Erasmus dienām pieejama JSPA tīmekļa vietnes sadaļā Erasmus dienas 2022, kā arī www.erasmusdays.eu.

erasmus dienu sauklis

Dalīties
Translate »