No 31.01. līdz 01.02. tiešsaistē notiks “Erasmus+ Sports” Info Diena

Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka no 31.01.2022 plkst. 9:30 līdz 01.02.2022 plkst. 12:30 pēc Briseles laika norisināsies Eiropas Komisijas un Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūras (EACEA) kopīgi organizētā tiešsaistes Info Diena: “Erasmus+ Sports”.

Erasmus Sport Info Day

Pasākumā potenciālie projektu pretendenti tiks informēti par programmu, politisko kontekstu, vienkāršošanas un finansēšanas iespējām 2022. gadā.

Runātāji apspriedīs programmas politiku, kā arī sniegs ieteikumus un padomus pieteikumu sagatavošanai un iesniegšanai, un atbalsta sniegšanas finansiālajiem aspektiem.

Pasākuma ietvaros būs iespēja tīkloties un sazināties ar potenciālajiem partneriem caur ConnexMe aplikāciju, kas atvieglos saziņu starp pasākuma dalībniekiem.

Dienas ietvaros tiks nodrošināta visu pasākuma sesiju tiešsaistes straumēšana angļu, franču, vācu, spāņu itāļu un zīmju valodās. Tāpat dalībnieku saziņa būs iespējama Twitter lietotnē, izmantojot mirkļbirku #sportinfoday.

Plašāka informāija par pasākumu pieejama EACEA tīmekļa vietnes adresē https://www.eacea.ec.europa.eu/news-events/events/online-info-day-erasmus-sport_en.

Dalīties
Translate »