No 23.02. līdz 20.04. SALTO ID resursu centrs aicina uz tiešsaistes sarunu ciklu par iekļaušanu un daudzveidību

No 2022.gada 23.februāra līdz 20.aprīlim SALTO ID Resursu centrs rīkos tiešsaistes sarunu ciklu “ID talks” Zoom platformā par iekļaušanas un daudzveidības aspektiem, lai atbalstītu organizācijas iekļaujošāku jaunatnes projektu veidošanā.

Tiešsaistes cikla “ID talks” pasākumi angļu valodā notiks katru otro trešdienu no 23.februāra līdz 20.aprīlim plkst.14:00 pēc Latvijas laika un ilgs līdz pusotrai stundai.

 • 23. februārī plkst.14:00 “Stratēģija”
  Lai veicinātu EK programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” iekļaušanas un daudzveidības stratēģijas ieviešanu, ir izstrādāts jauns rīks ‘I&D Road Map’ (Iekļaušanas un daudzveidības ceļakarte), kurš piedāvā dažādus ceļus, kā veicināt iekļaušanu un daudzveidību Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa programmās. Pasākuma laikā tiks sniegts ieskats šajā rīkā, kā arī sniegti ieteikumi, kā izstrādāt Iekļaušanas un daudzveidības stratēģiju jūsu organizācijā. Sarunā piedalās Susie Nicodemi, Apvienotā karaliste un Tony Geudens no SALTO ID.
 • 9. martā plkst.14:00 “Mērķgrupu sasniegšana”
  Beži vien projektiem ir grūti sasniegt jauniešus, kuri ir pakļauti vislielākajam atstumtības riskam. Kas attur jauniešus ar ierobežotām iespējām no dalības Eiropas projektos? Kuras grupas jau piedalās projektos, bet kuras vēl nē? Kā sasniegt organizācijas, kuras veic iekļaušanu vietējā līmenī un kā tās iesaistīt ES līmenī? Kādi ir šķēršļi un iespējas? Sarunā piedalās Andreas Rosellen no Vācijas.
 • 23. martā plkst. 14:00 “Valoda”
  Tās galvenā valodas funkciju ir atvieglot komunikāciju. Vai valoda, kuru mēs izmantojam (starptautiskajā darbā ar jaunatni, programmu dokumentos, projektu pieteikuma formās) mazina vai palielina šķēršļus dalībai?  Vai tā ir motivējoša vai atturoša? Kā mēs informējam par savu darbu vietējā un starptautiskā līmenī, lai uzrunātu un piesaistītu dažādas jauniešu grupas? Sarunā piedalās Petra Plicka no Austrijas.
 • 6. aprīlī plkst.14:00 “Vietējie”
   Kas der vienam, neder kādam citam. Kādi jauni, atvērti, viegli pieejami un iekļaujoši projekti un iniciatīvas ir piemērotāki jauniešiem ar ierobežotām iespējām? Kādēļ ir svarīgi piedāvāt ES finansētus vietējā līmeņa projektus jauniešiem un, kā tie ir salīdzināmi ar starptautiskajiem jauniešu mobilitātes projektiem? Sarunā Piedalās Ieva Kaupaiteė un Karolina Lipnickienė no Lietuvas.
 • 20. aprīlī plkst.14:00 “Redzamība”
  Komunikācija par mūsu darbu kļūst arvien svarīgāka. Kā radīt labāku iespaidu iekļaušanas un daudzveidības jomā? Kādas ir ētiskās dilemmas? Kāpēc un kā izplatīt projekta rezultātus plašākai sabiedrībai? Sarunā piedalās Pāvels Vasiļjevs no Igaunijas.

 

Reģistrēšanās pasākumiem, aizpildot pieteikuma anketu. Vairāk par sarunu ciklu un ieprikešējo gadu pieredzi uzzini SALTO ID tīmekļa vietnē, un Facebook lapā.

Dalīties
Translate »