Līdz 24.04.2022. aicinām pieteikties vebināram par līdzdalības pētījumiem darbā ar jaunatni

 

Lai veicinātu darba ar jaunatni kvalitātes celšanu vietējā līmenī, programmas “Erasmus+” stratēģiskās partnerības “Europe Goes Local” ietvaros tiek rīkota vebināru cikls.

JSPA aicina pieteikties šī cikla vebināram “Introduction to Participatory Action Research in Youth Work”, kas norisināsies 2022.gada 28.aprīlī Zoom platformā no plkst. 11:00 –  13:00 pēc Latvijas laika (no 10:00 līdz 13:00 pēc Briseles laika).

Vebinārā būs iespēja:

  • Uzzināt par līdzdalības pētījumu principiem un uzdevumiem;
  • Iepazīties ar piemēriem, kā līdzdalības pētījumi tiek piemēroti dažādos kontekstos;
  • Iegūt vispārīgu skatījumu par to, kā līdzdalības pētījumiem būtu jānorit “soli pa solim”;
  • Diskutēt ar vienaudžiem par to, kā šādi pētījumi var tikt izmantoti vietējā kopienā;
  • Reflektēt par to, kā līdzdalības procesa laikā iesaistīt un nodrošināt ilgtspēju saistību izpildē no visām iesaistītajām pusēm;
  • Saņemt informāciju par metodoloģijas materiāliem un citiem resursiem.

Dalībnieku profils:

Jaunatnes darbinieki un jaunatnes lietu speciālisti, jauniešu līderi, jaunatnes projektu vadītāji, pašvaldību darbinieki un jaunatnes politikas plānotāji, jaunatnes jomas pētnieki, mentori, kouči, nevalstisko organizāciju pārstāvji un citas darba ar jaunatni attīstībai vietējā līmenī iesaistītās personas.

 

Semināra darba valoda: angļu.

Pieteikšanās anketa un vairāk informācijas atrodama tīmekļvietnē: https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/europe-goes-local-webinar-introduction-to-participatory-action-research-in-youth-work.10187/

Dalīties
Translate »