Līdz 22.03. aicinām pieteikties mācībām Ungārijā par ES jaunatnes programmu lomu jauniešu ar īpašām vajadzībām mobilitātē

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) līdz 22. martam aicina jaunatnes darbiniekus un brīvprātīgos pieteikties mācībām “Pieejamība — ES jaunatnes programmas kā mobilitātes projektu veicinātāji jauniešiem ar īpašām vajadzībām” (AccessAbility – EU Youth programmes as enablers of mobility projects for youth with disabilities). Mācības no 3. līdz 7. maijam notiks Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā. 

Mācības plānotas kā partnerības veidošanas seminārs, piedāvājot atrast partnerus un partnerorganizācijas turpmākai starptautiskai sadarbībai, lai sekmētu iekļaujošus projektus programmās “Eiropas Solidaritātes korpuss” un “Erasmus+”.

Mērķi

  • Izpētīt Erasmus + un Eiropas Solidaritātes korpusu kā instrumentus iekļaujošu projektu izstrādei, jo īpaši ar jauniešiem ar īpašām vajadzībām.
  • Strādāt pie pašnovērtējuma un dalīties ar konkrētu informāciju, pieredzi, kā arī (vēljoprojām) atklātiem jautājumiem ar citiem profesionāļiem.
  • Veicināt partnerību veidošanos turpmākai starptautiskai sadarbībai.

 

Dalībnieku profils:
Partnerattiecību veidošanas seminārs ir atvērts brīvprātīgiem un profesionāliem jaunatnes darbiniekiem, kuri pārstāv organizācijas:

  • kas tieši darbojas ar jauniešiem ar īpašām vajadzībām,
  • vai sadarbojas ar organizācijām, kas strādā ar jauniešiem ar īpašām vajadzībām, lai iesaistītu viņus starptautiskā jauniešu mobilitātes projektā “Erasmus+” jauniešu programmas vai Eiropas Solidaritātes korpusa programmas ietvaros.

Dalībniekiem būs iespēja saņemt Youthpass sertifikātu, kas apliecinās apgūtās zināšanas un kompetences starptautiskā līmenī.

Pasākums tiek organizēts Stratēģiskās partnerības sociālās iekļaušanas jomā ietvaros.
Darba valoda: Angļu

Vairāk informācijas par mācībām un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 22. martam) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Kontaktpersona papildu informācijai: Katrīna Vītola, tālr. 67358066.

Dalīties
Translate »