Līdz 20.03. aicinām pieteikties hibrīdkonferencei Eiropas jauniešu līderiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) līdz 20. martam aicina pieteikties četru dienu hibrīdkonferencei “Eiropas jauno līderu forums” (“European Forum of Young Leaders”), kas notiks no 2022. gada 24. līdz 27. aprīlim Katovicē, Polijā un tiešsaistē. 

Konferences organizatori norādījuši, ka Krievijas izrādītā agresija pret demokrātisko Ukrainas valsti apdraud Eiropas vērtības. Šajā izaicinājumiem pilnajā laikā pilsoniskās sabiedrības jaunatnes jomas līderiem jāsanāk kopā, lai kopīgi diskutētu par jaunatnes lomu Eiropā.

Konferencē dalībniekiem no Eiropas Savienības, Rietumbalkānu, Austrumeiropas un Kaukāza valstīm būs iespēja apspriest šī brīža politisko situāciju, dalīties pieredzes stāstos un veidot jaunus kontaktus. Īpaši tiks izcelta Ukrainas jauniešu situācija.

Tāpat, konferences programmā iekļauts Apvienoto Nāciju Organizācijas ilgtspējīgas attīstības plāns (2030), Eiropas Savienības jaunatnes stratēģija (2019-2027) un Eiropas Savienības jaunatnes programmu (2021-2027) prioritātes (iekļaušana un dažādība, digitālā transformācija, vides ilgtspēja un klimata pārmaiņas, kā arī dalība demokrātiskajā dzīvē).

Eiropas jauno līderu forumu papildinās tajā pat laikā Polijā notiekošais lielākais biznesa līderu pasākums šajā Eiropas daļā – Eiropas Ekonomikas kongress.

Konferences jeb foruma laikā notiks paneļdiskusijas un darbnīcas par Eiropas jaunatnes sadarbības perspektīvām, kā arī dažādas tematiskās sesijas par tehnoloģijām un medijpratību, urbāno ilgtspēju, personas datu aizsardzību, mūsdienu demokrātijas vērtībām un izglītības lomu vienlīdzīgu iespēju radīšanā Eiropā.


Aicinām pieteikties, ja:

  • darbojies jaunatnes jomā;
  • esi vecumā no 18 līdz 30 gadiem;
  • brīvi pārvaldi angļu valodu;
  • esi aktīvs izglītības, biznesa un sociālās dzīves jomās;
  • varēsi uzrādīt Eiropas Savienības digitālo Covid sertifikātu, kas apliecina pilna vakcinācijas kursa iziešanu vai vīrusa pārslimošanu.

Dalība bez maksas. Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 20. martam) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē šeit.

 

Dalīties
Translate »