Līdz 03.03 iespēja pieteikties mācībām par stratēģisku darbu ar jaunatni un psihoemocionālo veselību

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina jauniešu centru pārstāvjus pieteikties klātienes mācībām, kas no 8. marta līdz 9. martam notiks Siguldā (viesnīca “Sigulda”). Iepriekšēja pieteikšanās mācībām iespējama līdz 3. martam, aizpildot elektronisku anketu.

Mācību laikā tiks uzlabota izpratne par ilgtspējīgu jauniešu centru darbību un apzināts tas, kā izmantot “Erasmus+” sadarbības partnerības projektus (KA2 projektus: sadarbības partnerības projektus un maza mēroga partnerības projektus), kā arī to ietvaros tapušu projektu rezultātus kā rīkus, lai sekmētu stratēģisku jauniešu centru darbību. Mācības būs arī platforma tās dalībnieku savstarpējās pieredzes un labās prakses apmaiņai. Mācībās tiks aplūkotas dažādas darba ar jaunatni pieejas un metodes, labās prakses piemēri, dažādas darba ar jaunatni aktualitātes, kā arī būs iespēja dalīties pieredzē un dzirdēt citu jauniešu centru pārstāvju pieredzi.

Mācību laikā būs iespēja uzzināt, kā uzrunāt, sazināties un strādāt ar jauniešiem laikā, kad ikdienas darbu ar jaunatni ietekmē COVID-19 pandēmija u.c. ierobežojumi. Mācību ietvaros klīniskā psiholoģe un kognitīvi biheviorālā terapeite Kristīne Dūdiņa dos iespēju uzzināt un arī praktiski izmēģināt, kā atpazīt izdegšanas u.c. simptomus gan sevī, gan jauniešos, kas palīdzēs veidot stabilāku un ilgtspējīgāku jauniešu centra darbību un saprast, kā veiksmīgāk uzrunāt jauniešus.

 

Pieteikšanās līdz 3. martam (ieskaitot), aizpildot tiešsaistes anketu.

Norise: Sigulda, viesnīca “Sigulda”.

Precīzāka informācija un mācību dienas kārtība tiks nosūtīta interesentiem individuāli.

 

Papildus informācija: 

Kristīna Kļimoviča
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, Latvija
Tālr.: +371 67358062

 

Dalīties
Translate »