Jauniešu sociālā biznesa platforma jaunu ideju īstenošanai jau darbojas

Jauniešu sociālā biznesa platforma jaunu ideju īstenošanai Baltijas valstīs www.impactyouth.eu – jau darbojas, meklējam idejas!

Jums ir ideja, kā uzlabot savas kopienas dzīvi? Varbūt ideja, kā palīdzēt noteiktām sabiedrības grupām? Varbūt tā ir saistīta ar izglītības pieejamību vai nodarbinātības veicināšanu? Jauns biznesa modelis? Jums ir nepieciešams starta finansējums! Ienāc www.impactyouth.eu ! Vēlaties sniegt ieguldījumu jauniešu biznesa ideju attīstībai un palīdzēt risināt sociālas problēmas? Šī nav ziedošanas platforma, bet reāla iespēja ieguldīt biznesa projektos! Ienāc www.impactyouth.eu !

Mudinot jauniešus no Baltijas valstīm radīt idejas sociālajā uzņēmējdarbībā, Sociālās inovācijas centrs kopā ar partneriem no Lietuvas, Igaunijas, Itālijas un Francijas ir īstenojis lielisku platformu jaunām sociālā biznesa idejām ImpactYouth!

Platforma rosinās pārmaiņas un inovācijas dažādās jomās, uzsākt radošus un finansiāli pieejamu risinājumus sociālām problēmām, palīdzot drosmīgiem un radošiem jauniem cilvēki, kuri nebaidās sapņot.

Uzsākot risināt sociālas problēmas, izmantojot biznesa modeļus, jaunajiem uzņēmējiem bieži vien trūkst sākuma kapitāla, finanšu atbalsta mehānismu. Jo īpaši tas attiecas uz sociālajiem uzņēmumiem, kam ne vienmēr ir vienlīdzīgas iespējas konkurēt ar biznesa sektoru, jo īpaši sākotnējā idejas attīstības stadijā. Jaunā pūļa finansēšanas platforma www.impactyouth.eu būs lielisks rīks, lai veicinātu uzņēmumu veidošanu un attīstību. Kopīga finansējumu – attīstības platforma ļaus galvenokārt maziem un vidējiem uzņēmumiem, uzsācējiem un starpkopienu projektiem atrast savus finansētājus, kā arī investoriem atrast idejas un projektus, radot iespēju atablstīt jaunus, inovatīvus projektus un vienlaicīgi palīdzēt risnināt dažādas sociālās problēmas gan lokālā, gan reģiona līmenī.

ImpactYouth platforma meklē Lietuvas, Latvijas un Igaunijas jauniešu sociālā biznesa idejas, kā arī potenciālos investorus, aicinot izvietot platformā idejas, kas ietver sociāla labuma mērķus, pārmaiņas sabiedrībā un pievilcīgu komerciālu produktu vai pakalpojumu.

Platforma piedāvā Baltijas valstu jauniešiem vecumā līdz 35 gadiem prezentēt savas biznesa idejas un īstenot aktīvu kampaņu finansējuma vākšanai 30 dienu garumā. Pirmajām 30 publicētajām idejām būs iespēja turpināt kampaņu 60 dienas! Lai iegūtu līdzekļus, kampaņas laikā ir jāsavāc vismaz 75% no pieprasītā finansējuma apjoma!

Kontaktinformācija:
Anita Stirāne, projekta vadītāja
anita.stirane@socialinnovation.lv
www.socialinnovation.lv

Dalīties
Translate »