Jauniešiem iespēja piedalīties “EuroPeers” koprades pēcpusdienā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) koordinētais “EuroPeers” vēstnešu-jauniešu tīkls ar Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma (RTRIT) atbalstu organizē koprades pēcpusdienu par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējas jauniešiem un Eiropas valstu nacionālajiem ēdieniem. Pasākums notiks 2024. gada 19. martā plkst. 17.00 RTRIT telpās, Nīcgales ielā 26, Rīgā. Tam nepieciešams iepriekš reģistrēties, līdz 15. martam aizpildot anketu.

Pasākumā aicinām piedalīties jauniešus, kuri:

  • ir ieinteresēti iepazīties ar Eiropas Savienības (ES) programmu “Erasmus+” vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” neformālās izglītības projektu veidiem;
  • gatavi kopā ar RTRIT pārstāvjiem piedalīties ēdiena pagatavošanas meistarklasē;
  • grib saturīgi un kvalitatīvi pavadīt pēcpusdienu kopā ar citiem līdzīgi domājošiem jauniešiem!

Koprades pēcpusdienā neformālā veidā varēs paplašināt zināšanas par ES programmu “Erasmus+” vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” piedāvātajām iespējām jauniešiem. Būs iespējams iegūt jaunu pieredzi, attīstot savstarpējās sadarbības prasmes, kā arī iegūt praktiskā darba iemaņas kulinārijā!

Tāpat “EuroPeers” vēstneši-jaunieši dalīsies savā personīgajā pieredzē par jaunatnes jomas projektiem, toties RTRIT studentu vadībā būs iespējams piedalīties kulinārijas meistarklasē un pagatavot 3 dažādus citu Eiropas valstu nacionālos ēdienus, kā arī apzināties iespējamās tālākās izglītības un profesionālās pilnveides iespējas RTRIT.

Pieteikšanās un dalības maksa

Pieteikšanās iespējama līdz 15. martam, aizpildot anketu. Dalība pasākumā ir bez maksas!

Aicinām ņemt vērā, ka uz pasākumu līdzi jāņem maiņas apavi ar neslīdošu zoli, kā arī savu ūdens pudeli!

Radās jautājumi?

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar “EuroPeers” tīkla vēstnesi pa e-pastu: miks.duzis@gmail.com vai JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatori, EuroPeers tīkla koordinatori Lindu Josti-Sidorovu (e-pasts: linda.joste-sidorova@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »