Jaunas organizācijas aicina piedalīties mācībās par maza mēroga partnerības projektiem sociālas iekļaušanas veicināšanai

Līdz ar jauno “Erasmus+” programmu ir radīts jauns projektu veids, kas īpaši paredzēts jaunām organizācijām vai organizācijām ar nelielu pieredzi – maza mēroga partnerības projekti. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina organizāciju pārstāvjus pieteikties mācībām “Maza mēroga partnerības projekti sociālās iekļaušanas veicināšanai”, kas notiks no 27. – 29. aprīlim, Zoom platformā.

Mācībām ir aicinātas pieteikties:

  • maza mēroga organizācijas ar nelielu kapacitāti;
  • jaunas organizācijas;
  • organizācijas ar nelielu pieredzi jaunatnes projektos.

Pieteikšanās tiešsaistē līdz 22. aprīlim, plkst. 11:00, no katras organizācijas var pieteikties 2 cilvēki, aizpildot pieteikuma anketu: https://docs.google.com/forms/d/1T-nCJqOt5IdclcaumK3k8snm-fMq7Y0cUhcEV7krL2c/

Detalizēta informācija par dalībnieku atlasi un sagatavošanos mācībām tiks nosūtīta individuāli uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi 23. aprīlī.

Mācību laikā varēsiet:

  • uzzināt par programmas “Erasmus+” prioritātēm, īpaši iekļaušanu un dažādību;
  • uzzināt par programmas “Erasmus+” maza mēroga partnerības projektu veidu un kvalitātes kritērijiem;
  • iegūt atgriezenisko saiti par projekta ideju un individuāli konsultēties ar JSPA projektu koordinatori un mācību vadītājām;
  • iepazīt citas organizācijas un veidot sadarbības kontaktus.

Atgādinām, ka šim projektu veidam ir vienkāršots finansējuma aprēķins, ir iespēja pieteikties uz vienu no divām dotācijas summām: 30 000 vai 60 000 eiro.


NB! Šīs būs interaktīvas mācības ar aktīvu dalībnieku līdzdarbošanos. Programmas aktivitātes veidotas secīgi, tāpēc svarīgi, lai piedalies visās aktivitātes (mācību ilgums ik dienu orientējoši no plkst. 9.00 līdz 17.00).

Plašāka informācija par sadarbības partnerības projektiem atrodama šeit.

Sīkāku informāciju par mācībām vari saņemt, jautājot Laurai Reiselei (e-pasts laura.reisele@jaunatne.gov.lv, t. 67358061).

Dalīties
Translate »