Ja esi veicis brīvprātīgo darbu pēdējā gada laikā, piedalies šajā pasākumā!

Ja laikā no 01.06.2020. līdz 01.11.2021. esi piedalījies/-usies ES programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” mobilitātē “Eiropas Brīvprātīgais darbs” vai programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”  mobilitātē “Brīvprātīgais darbs” un īsāku vai garāku laiku bijis/-usi brīvprātīgais/-ā Latvijā vai kādā citā valstī, tad nepalaid garām iespēju piedalīties  JSPA  organizētā ikgadējā bijušo brīvprātīgo tikšanās pasākumā, kurā satiksies visi, kuri no Latvijas devušies brīvprātīgajā darbā. Šogad aicinām piedalīties visus brīvprātīgos, gan tos, kuri no Latvijas devušies brīvprātīgajā darbā, gan tos, kuri veikuši savu brīvprātīgo darbu arī Latvijā!

Tikšanās notiks 2021.gada 9. un 10.decembrī tiešsaistes platformā Zoom. Pieteikšanās anketa dalībai pasākumā aizpildāma līdz 30. novembra plkst. 12.00.

Tikšanās mērķi:

  1. Veicināt pēdējā gada laikā no brīvprātīgā darba atgriezušos brīvprātīgo dalīšanos ar savu iegūto pieredzi un turpmākajiem plāniem, ar mērķi nodot projektā gūto pieredzi saviem vienaudžiem, organizācijai vai vietējai kopienai.
  2. Veicināt dalībnieku izpratni par solidaritāti kā vērtību, gan ikdienā, gan aktualizējot to citos projektos un aktivitātēs.
  3. Izstrādāt plānu turpmākām solidārām aktivitātēm vietējā kopienā.
  4. Brīvprātīgā iesaiste Europeers tīklā.

Lai piedalītos šajās tiešsaistes mācībās, Tev būs nepieciešams dators vai telefons ar labu interneta savienojumu! Iepriekš savā telefonā/datorā ir nepieciešams lejupielādēt programmu ZOOM.

Lai pievienotos mācībām tiešsaistes platformā ZOOM, Tev tiks nosūtīts pieejas kods!

Plašāka informācija:

Laura Timma

Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore;

Tālr. +371 67358069;

laura.timma@jaunatne.gov.lv

 

Dalīties
Translate »