Pagarināts “Erasmus+” Partnerības sadarbībai (KA2) projektu iesniegšanas termiņš

Informējam, ka programmas “Erasmus+” projektu pieteikumu tiešsaistes platformai ir īstermiņa tehniski darbības traucējumi, tāpēc 2. pamatdarbības “Partnerības sadarbībai” (KA2) projektu iesniedzējiem var būt grūtības pieslēgties platformai. Eiropas Komisijas pārstāvji patlaban veic nepieciešamās darbības traucējumu novēršanai.

“Erasmus+” partnerības sadarbībai (sadarbības partnerības projekti; maza mēroga partnerības projekti) 2021. gada 1. projektu konkursā pieteikumus var iesniegt līdz 2021.gada 21.maija plkst. 19:00 pēc vietējā laika (plkst. 18:00 pēc Briseles laika).

Ja tehnisku problēmu dēļ projekta pieteikumu neizdodas iesniegt, divu stundu laikā pēc projektu konkursa termiņa uz aģentūras elektroniskā pasta adresi info@jaunatne.gov.lv atsūti projekta elektronisko pieteikuma veidlapu (pdf formātā) ar visiem nepieciešamajiem pielikumiem un tehniskās problēmas ekrānšāviņu (redzamo situāciju uz datora ekrāna, kas apliecina, ka veidlapu nevar iesniegt tiešsaistē) un gaidi turpmākos norādījumus.

Dalīties
Translate »