Uzsāktus un jau īstenotus starpkultūru projektus līdz 15.04. aicina pieteikt apbalvojumam ar naudas balvu līdz 10 000 eiro

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē par Austrijas Republikas Federālās Eiropas un starptautisko lietu ministrijas aicinājumu iesniegt starpkultūru dialogu veicinošus projektus apbalvojumam “Starpkultūru Sasniegumu Balva 2022” (“The Intercultural Achievement Award 2022“).

Apbalvojumam var pieteikt uzsāktus vai noslēgtus projektus mākslas, kultūras, jaunatnes, cilvēktiesību, izglītības, integrācijas vai dzimumu līdztiesības jomā. Labākie projekti dažādās kategorijās pretendēs uz naudas balvām no 6 000 līdz 10 000 eiro. Balvai pieteikt var gan lielus, gan mazus projektus, ko īsteno organizācijas vai privātpersonas. Projektiem jābūt īstenošanas procesā vai jau pabeigtiem.

Pieteikšanās līdz 2022. gada 15. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu (lejupielādējama šeit) un kopā ar maksimums divām projekta fotogrāfijām nosūtot uz dialogue@bmeia.gv.at.

Plašāka informācija par projektu iesniegšanu un vērtēšanas kritērijiem 2022. gada konkursā piejama šeit un pielikumā (PDF).

Ar iepriekšējo gadu labākajiem projektiem iespējams iepazīties šeit.

 

 

 

Dalīties
Translate »