Iespējas un aktualitātes jaunatnes jomā 2022. gada martā un aprīlī

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) pavasarī darbā ar jaunatni iesaistītajiem, organizācijām un pašvaldībām piedāvā mācību un citas izaugsmes iespējas gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Vienlaikus šogad Eiropas Savienība turpina iedrošināt jauniešus sniegt savu ieguldījumu zaļākas, iekļaujošākas un digitālākas nākotnes veidošanā. Par Eiropas Jaunatnes gadā plānotājām aktivitātēm, jauniešu iespējām mācīties un iesaistīties dažādos pasākumos Eiropā informāciju vienkopus var atrast Eiropas Jaunatnes gada portālā.

Iespējas Latvijā un tiešsaistē

Iespējas ārzemēs

JSPA regulāri papildina informāciju par vietēja un starptautiska mēroga mācībām un citām pilnveidošanās iespējām, aktuālos jaunumus publicējot tīmekļa vietnē jaunatne.gov.lv sadaļā Pasākumi.

Tuvākie projektu konkursi

JSPA atgādina par gaidāmajiem projektu konkursu pieteikumu termiņiem:

Jau pieredzējušus projektu īstenotājus JSPA informē par Austrijas Republikas Federālās Eiropas un starptautisko lietu ministrijas aicinājumu līdz 15. aprīlim iesniegt starpkultūru dialogu veicinošus projektus apbalvojumam “Starpkultūru Sasniegumu Balva 2022”. Balvai var pieteikt uzsāktus vai noslēgtus projektus mākslas, kultūras, jaunatnes, cilvēktiesību, izglītības, integrācijas vai dzimumu līdztiesības jomā. Labākie projekti dažādās kategorijās pretendēs uz naudas balvām no 6 000 līdz 10 000 eiro. Uzzini vairāk šeit.

Dalīties
Translate »