Iespējams pieteikties mācībām par sadarbības partnerību projektu veidošanu

Lai veiksmīgi sagatavotu sadarbības partnerības projektu pieteikumu tiek organizētas mācības, kas notiks no 19.04.2021. līdz 21.04.2021., Zoom platformā.

Mācībām aicinām pieteikties jaunatnes organizācijas, kā arī organizācijas, kas veic starpsektorālu sadarbību, piemēram, izglītības iestādes, nevalstiskās organizācijas, uzņēmumi (ieskaitot sociālos uzņēmumus), pašvaldības un to iestādes, kultūras iestādes u.c.

Pieteikšanās mācībām tiešsaistē līdz 15.04.2021., plkst. 13:00, no katras organizācijas var pieteikties 2 cilvēki, aizpildot pieteikuma anketu: https://docs.google.com/forms/d/12-CUdM44jMeFJ7zS6zjylx2a1GiHIb2ydbXfC4AJRNM/

Detalizētāka informācija, uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi, par dalībnieku atlasi un sagatavošanos mācībām tiks izsūtīta visiem personīgi 16.04.2021.

Mācību laikā varēsiet:

  • uzzināt par programmas “Erasmus+” prioritātēm un to pielietojumu projektu aktivitātēs;
  • uzzināt par programmas “Erasmus+” sadarbības partnerības projektu veidu un jaunajiem kvalitātes kritērijiem;
  • attīstīt sava projekta ideju un strādāt pie tā izstrādes;
  • iegūt atgriezenisko saiti par projekta ideju un individuāli konsultēties ar JSPA projektu koordinatori un mācību vadītājām;
  • iepazīt citas organizācijas un veidot sadarbības kontaktus

NB! Šīs būs interaktīvas mācības, ar aktīvu dalībnieku līdzdarbošanos. Programmas aktivitātes veidotas secīgi, tāpēc svarīgi, lai piedalāties visās aktivitātes (mācību ilgums ik dienu orientējoši no plkst. 9.00 līdz 17.00).

Plašāka informācija par sadarbības partnerības projektiem atrodama: https://jaunatne.gov.lv/par-agenturu/programmas-projekti/erasmus/sadarbibas-partneribas-projekti/

Sīkāku informāciju par mācībām vari saņemt, jautājot Laurai Reiselei (e-pasts laura.reisele@jaunatne.gov.lv, t. 67358061).

 

Foto no Antonio JaneskiUnsplash

Dalīties
Translate »