“EU Academy” – jauns tiešsaistes lingvistiskā atbalsta risinājums

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka sākot ar 2022. gada 1. jūliju Eiropas Savienības programmu “Eiropas Solidaritātes korpuss” un “Erasmus+” projektu dalībniekiem un citiem interesentiem ir iespēja attīstīt savu svešvalodu kompetenci, izmantojot “EU Academy” piedāvātos risinājumus. “EU Academy” integrētais Tiešsaistes lingvistiskais atbalsts (Online Linguistic Support) jeb TLA aizstāj iepriekš izmantoto –  https://app.erasmusplusols.eu/.

“EU Academy” tiešsaistes lingvistiskais atbalsts pieejams:

  • “Eiropas Solidaritātes korpuss” Brīvprātīgā darba projektu un Solidaritātes projektu dalībniekiem;
  • “Erasmus+” izglītības, mācību un jaunatnes jomas projektu dalībniekiem (piemēram, Jaunatnes darbinieku mobilitātes, Jaunatnes līdzdalības projektu, Jauniešu apmaiņu dalībniekiem);
  • ikvienam interesentam.

Šobrīd “EU Academy” sniedz iespēju iegūt vai uzlabot valodas prasmes 22 valodās: angļu, bulgāru, čehu, dāņu, franču, grieķu, horvātu, igauņu, itāļu, latviešu, lietuviešu, nīderlandiešu, rumāņu, poļu, portugāļu, slovāku, slovēņu, somu, spāņu, ungāru, vācu un zviedru. Projektu dalībniekiem ir pieejams plašs un daudzveidīgs saturs angļu, franču, itāļu, spāņu un vācu valodā. Līdz 2023. gada martam turpināsies intensīva TLA rīka iespēju paplašināšana, kā rezultātā projektu dalībniekiem būs iespēja apgūt 29 oficiālās Eiropas Savienības un Eiropas Savienības programmās asociēto valstu valodas.

Projektu dalībniekiem ir pieejama “EU Academy” TLA rīka ierobežotas pieejas daļa, kas veidota tā, lai būtu noderīga katra individuālā lietotāja mācīšanās vajadzībām un interesēm. Ierobežotas pieejas daļā valodu iepazīšanas un apguves nolūkos projektu dalībniekiem sagatavoti videomateriāli, viktorīnas, lasāmviela, raidieraksti un tiešsaistes semināri. Projektu dalībnieki ir aicināti pievienoties mācīšanās kopienām un uzdot sev interesējošos jautājumus rīka iekšienē.

Ikvienam interesentam “EU Academy” TLA brīvpieejas daļā  ir iespēja iepazīties ar neierobežotu valodu skaitu, kultūras un valodas lietošanas padomiem.

Papildu informāciju par “EU Academy” Tiešsaistes lingvistiskā atbalsta rīka izmantošanas iespējām:

  • projektu īstenotāji var saņemt, sazinoties ar konkrētā projekta veida Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatoru: https://jaunatne.gov.lv/kontakti/;
  • projektu dalībnieki var saņemt organizācijā, kas īsteno projektu.
Dalīties
Translate »