Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpuss programmu konference būs skatāma tiešraidē

Ceturtdien, 14. decembrī, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina ikvienu interesentu tiešsaistē vērot “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” programmu rezultātu izplatīšanas konferenci “ES programmas: virzītājspēks izaugsmei un ilgtspējai”.

Jau no plkst. 10.00 tiešraidei sekot varēs “Erasmus+” Latvija, VIAA un JSPA Facebook lapās. Pasākuma laikā tiks nodrošināts surdotulkojums.

Konferencē dalīsimies ar līdzšinējiem sasniegumiem “Erasmus+” “Eiropas Solidaritātes korpuss” programmās, dzirdēsim projektu īstenotāju pieredzes stāstus un labās prakses piemērus, kā arī izzināsim izglītības un jaunatnes organizāciju veiksmes formulu ilgtspējīgai attīstībai. Pasākumā notiks arī Eiropas Komisijas iniciatīvas “Eiropas Inovatīvas mācīšanas balva” 2023. gada projektu konkursa laureātu apbalvošana.

Konferences programma

Konferences programma (pdf)

Konferenci rīko Valsts izglītības attīstības aģentūra un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” Latvijas nacionālo aģentūru 2023. gada darba programmu ietvaros.

Dalīties
Translate »