Eiropas Komisija līdz 6. maijam aicina projektu īstenotājus piedalīties aptaujā par SALTO Resursu centru darbību

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka Eiropas Komisija ar Eiropas pētniecības un konsultāciju uzņēmuma Ecorys atbalstu pašlaik veic pētījumu par SALTO Resursu centru (SALTO Jaunatnes tīkls un SALTO Izglītība un Mācības) efektivitāti un nozīmi. Pētījumā pastiprināta nozīme pievērsta programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” darbības aspektiem.

Pētījuma ietvaros līdz 6. maijam tiek veikta aptauja (spied uz saiti šeit), kurā izteikt viedokli par SALTO Resursu centra darbību aicināti bijušie, esošie un potenciālie projektu īstenotāji (piemēram, jaunatnes darbinieki, mācību vadītāji, jaunatnes organizāciju un arī plašāk izglītības un mācību nozarē darbojošās organizācijas).

Aptaujas aizpildīšana var aizņemt līdz 50 minūtēm, piedāvājot iespēju to pārtraukt un atgriezties pie izpildes vēlāk.

Aptaujas rezultāti pētījuma veicējiem palīdzēs izprast SALTO tīkla ietekmi uz plašu iesaistīto personu loku, apkopot labās prakses un izvirzīt priekšlikumus turpmākās darbības uzlabošanai. Vienlaikus aptaujas dalībnieki ar savu viedokli var sniegt ieguldījumu Eiropas Savienības jaunatnes, izglītības un mācību politiku attīstībā.

Dalīties
Translate »