Eiropas jaunatnes darbiniekiem pieejams plašākais tiešsaistes kurss par digitālo darbu ar jaunatni

No 2020. gada 15. oktobra – 2021. gada 31. maijam Lietuvas Nacionālā aģentūra organizē ilgtermiņa publiskas tiešsaistes mācības Eiropas jaunatnes darbiniekiem un ikvienam, kurš vēlas uzzināt par digitālo darbu ar jaunatni. Lai pievienotos mācībām, nepieciešams reģistrēties digitālājā rīkā Canvas. Reģistrācija kursam ir tūlītēja, un atlase netiks veikta. Pirmais mācību modulis būs pieejams no 16. oktobra.

Tiešsaistes kursa mērķi ir:
  • Sniegt zināšanas par digitālo darbu ar jaunatni Eiropā;
  • Atbalstīt digitālā jaunatnes darba attīstību, sniedzot labas prakses piemērus un praktiskus rīkus;
  • Atbalstīt jauniešu digitālā darba labās prakses apmaiņu;
  • Savienot organizācijas un cilvēkus, kurus interesē digitālā jaunatnes darba attīstība.
Kurss tiks organizēts divos posmos. Pirmais posms notiks no 16. oktobra līdz 20. novembrim, un tajā galvenā uzmanība tiks pievērsta zināšanu, piemēru sniegšanai un iepazīstināšanai ar noderīgiem rīkiem par šādiem tematiem:

1. modulis – Ievads darbā ar digitālo jaunatni (pieejams no 16. oktobra);

2. modulis – Sabiedrības digitalizācija un ietekme uz darbu ar jaunatni (pieejams no 23. oktobra);

3. modulis – Digitālā jaunatnes darba plānošana un projektēšana (pieejams no 30. oktobra);

4. modulis – Informācija, datu un plašsaziņas līdzekļu lietotprasme darbā ar jaunatni (pieejams no 6. novembra).

Lai pievienotos mācībām, reģistrējieties, ievadot savu e-pasta adresi digitālājā rīkā Canvas un norādot, vai esat jauns lietotājs vai “Canvas Free for Teachers” lietotājs. Reģistrācija kursam ir tūlītēja, un atlase netiks veikta. Patlaban ir iespēja aizpildīt iepazīšanās aptauju. Pirmais modulis būs pieejams no 16. oktobra.

Ikviens, kurš pabeidz kursu, saņems digitālās nozīmītes par katru moduli un Youthpass sertifikātu par visa kursa pabeigšanu.

Mācības koordinē Lietuvas Nacionālā aģentūra Erasmus+ jaunatnes jomā. Saturu izstrādā koordinatoru komanda: Nerijus Kriauciunas un Laimonas Ragauskas no nevalstiskās organizācijas “Nectarus” sadarbībā ar “Verke” – Nacionālo jaunatnes digitālā darba ekspertīzes centru Somijā un ārējām ekspertēm Adinu Marinu Șerban un Evaldas Rupkus. Kursu līdzfinansē Erasmus+ nacionālās aģentūras no Austrijas, Horvātijas, Kipras, Dānijas, Somijas, Vācijas, Islandes, Īrijas, Latvijas, Lihtenšteinas un Portugāles.

Ja šaubies, vai ir vērts piedalīties, šeit ir tikai daži iemesli:
– šis iespējas ir visplašākais kurss par digitālā jaunatnes darba būtisko pamatu Eiropā;
– viegla mācīšanās, izmantojot videoklipus, praktiskus rīkus, piemērus un diskusijas;
– tas ir bezmaksas, publisks un elastīgs kurss ikvienam, kurš vēlas padziļināt zināšanas par digitālo darbu ar jaunatni.
Pievienojies!
Dalīties
Translate »