Decembrī un janvārī darbā ar jaunatni iesaistītajiem pieejami informatīvi semināri un praktiski vebināri

Darbs ar jaunatni vebinari

2021. gada decembra izskaņā un 2022. gada sākumā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) darbā ar jaunatni iesaistītajiem, organizācijām un pašvaldībām piedāvā informatīvus seminārus un praktiskus tiešsaistes vebinārus, kā arī atgādina par svarīgiem pieteikšanās termiņiem “Erasmus+” akreditācijai jaunatnes jomā un “Eiropas Solidaritātes korpuss” kvalitātes zīmei.

  • Pirmdien, 20. decembrī plkst. 18:00, notiks eTwinning vebinārs par IKT rīku izmantošanu mācību procesa dažādošanai. Vebināra tēma “Jautras tiešsaistes aktivitātes mācību procesa dažādošanai pirms Ziemassvētkiem”. Tā laikā eTwinning pedagoģiskā eksperte Liene Millere piedāvās iepazīties ar vienkāršām un jautrām aktivitātēm un rīkiem: avatāru veidošanai – Avatarmaker.com; komiksu veidošanai – Makebeliefscomix.com un Jeopardy spēles veidošanai – Jeopardylabs.com. Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Vairāk informācijas pieejams šeit.

Savukārt organizācijām, kuras plāno regulāras mācību mobilitātes aktivitātes jaunatnes jomā, līdz 2021. gada 31. decembrim iespējams pieteikties “Erasmus+” akreditācijai jaunatnes jomā, kas dod iespēju ar atvieglotiem nosacījumiem saņemt finansējumu mobilitātes projektiem (jauniešu apmaiņai un jaunatnes darbinieku mobilitātei). Plašāka informācija pieejama šeit, kā arī neskaidrību gadījumā JSPA aicina sazināties ar aģentūras Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatoriem.

2022. gadā no 13. līdz 16. februārim Jiveskilē, Somijā, programmas “Erasmus+” ietvaros notiks klātienes starpnozaru seminārs “No Dead Ends – Guidance Supporting All the Way”. Reģistrācija dalībai līdz 31. decembrim SALTO resursu centra tīmekļvietnē: https://ej.uz/SALTO-resursi.

“Erasmus+” projektu semināri

Lai sniegtu informāciju par jaunākajām programmas “Erasmus+” izmaiņām, prioritātēm un projektu veidiem, JSPA 2022. gada sākumā organizēs vairākus informatīvos tiešsaistes seminārus, kuros tiks sniegta būtiska informācija par projektu pieteikšanu un īstenošanu:

            Līdz gada beigām (31.12.2021) jaunatnes organizācijas, kas vēlas 2022. gadā īstenot brīvprātīgā darba projektus, var attālināti pieteikt Eiropas Savienības (ES) programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” kvalitātes zīmi. Pieteikšanās kvalitātes zīmei tiešsaistē pieejama Eiropas Savienības jaunatnes programmas vienotajā platformā webgate.ec.europa.eu.

“Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu semināri

  Informējot  par programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” iespējām un projektu iesniegšanas nosacījumiem, JSPA organizēs informatīvos tiešsaistes seminārus:

  • 5. janvārī plkst. 15:00 notiks seminārs “Solidaritātes projekti”. Dalība tiešsaistes pasākumā iespējama ar iepriekšēju reģistrēšanos līdz pasākuma norisei. Reģistrēšanās šeit.
  • 7. janvārī plkst. 11:00 notiks seminārs “Brīvprātīgā darba projekti”. Dalība tiešsaistes pasākumā iespējama ar iepriekšēju reģistrēšanos līdz pasākuma norisei. Reģistrēšanās šeit.

Ar mērķi novērtēt un uzlabot jaunatnes jomas interesentu un aktīvistu pieredzi sadarbībā ar JSPA, līdz 4. janvārim visi interesenti tiek aicināti aizpildīt aptauju par JSPA darbību 2021. gadā. Aptauja pieejama: visidati.lv/aptauja/1765673231/

JSPA Jaunumu kalendārs PDF formātā pieejams šeit.

Dalīties
Translate »