Atvērta pasākumu pieteikšana iniciatīvā “Erasmus dienas 2023”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka ir atvērta pasākumu pieteikšana iniciatīvā “Erasmus dienas”, kas 2023. gadā notiks sešas, ierasto trīs dienu vietā – no 9. līdz 14. oktobrim. Šī ir lieliska iespēja programmas “Erasmus+” projektu īstenotājiem no visiem izglītības un jaunatnes sektoriem organizēt dažādus pasākumus, kuros dalīties ar savu pieredzi un projektu rezultātiem.

Par Erasmus dienām 2023

Šogad, atzīmējot jau izsludināto Eiropas Prasmju gadu, Erasmus dienu tēma ir “Sešas dienas, lai Eiropa iemirdzētos”. Šajā gadā ir būtiski apzināties Eiropas kultūras daudzveidības nozīmi un uzsvērt tās piedāvātās mācību iespējas. Papildu tam pasākumu organizatori savās aktivitātēs aicināti akcentēt tādas tēmas kā, piemēram, starptautiskā mobilitāte, Eiropas vērtības un pilsonība, kā arī kādu no četrām “Erasmus+” prioritātēm.

Erasmus dienu pasākumu pieteikšana

Pieteikt un organizēt Erasmus dienu pasākumu var dalībnieki, kuri īsteno vai īstenojuši “Erasmus+” projektus. Šī ir lieliska iespēja dalīties savā pieredzē un projektu rezultātos, stāstīt par programmas iespējām un iedrošināt izmantot sniegtās iespējas tos, kuriem vēl nav šādas pieredzes.

Projektu īstenotāji aicināti pieteikt dažāda formāta pasākumus – tiešsaistes vai klātienes izstādes, koncertus, konkursus, seminārus, atvērto durvju dienas, zibakcijas, viktorīnas, izglītojošas nodarbības, projektu pieredzes stāstu publicēšanu sociālajos medijos un cita veida aktivitātes.

Plānotos pasākumus no 9. maija ir iespējams reģistrēt tīmekļvietnē erasmusdays.eu, kur tie tiks iekļauti kalendārā kopā ar pasākumiem, kas notiek visā Eiropā.

Plašāka informācija

Plašāka informācija par Erasmus dienām, to 2023. gada norisi un pasākumu pieteikšanu, kā arī iniciatīvas vizuālā identitāte pieejama tīmekļvietnes sadaļā “Erasmus dienas 2023”.

Dalīties
Translate »