Atvērta pasākumu pieteikšana iniciatīvā #ErasmusDienas 2023

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka ir atvērta pasākumu pieteikšana iniciatīvā #ErasmusDienas 2023, kas šogad notiks sešas, ierasto trīs dienu vietā – no 9. līdz 14. oktobrim. Šī ir lieliska iespēja programmas “Erasmus+” projektu īstenotājiem no visiem izglītības un jaunatnes sektoriem organizēt dažādus pasākumus, kuros dalīties ar savu pieredzi un projektu rezultātiem.

Par #ErasmusDienām 2023

Šogad, atzīmējot jau izsludināto Eiropas Prasmju gadu, #ErasmusDienu tēma ir “Sešas dienas, lai Eiropa iemirdzētos”. Šajā gadā ir būtiski apzināties Eiropas kultūras daudzveidības nozīmi un uzsvērt tās piedāvātās mācību iespējas. Papildu tam pasākumu organizatori savās aktivitātēs aicināti akcentēt tādas tēmas kā, piemēram, starptautiskā mobilitāte, Eiropas vērtības un pilsonība, kā arī kādu no četrām “Erasmus+” prioritātēm.

#ErasmusDienu pasākumu pieteikšana

Pieteikt un organizēt #ErasmusDienu pasākumu var dalībnieki, kuri īsteno vai īstenojuši “Erasmus+” projektus. Šī ir lieliska iespēja dalīties savā pieredzē un projektu rezultātos, stāstīt par programmas iespējām un iedrošināt izmantot sniegtās iespējas tos, kuriem vēl nav šādas pieredzes.

Projektu īstenotāji aicināti pieteikt dažāda formāta pasākumus – tiešsaistes vai klātienes izstādes, koncertus, konkursus, seminārus, atvērto durvju dienas, zibakcijas, viktorīnas, izglītojošas nodarbības, projektu pieredzes stāstu publicēšanu sociālajos medijos un cita veida aktivitātes.

Plānotos pasākumus no 9. maija ir iespējams reģistrēt tīmekļvietnē erasmusdays.eu, kur tie tiks iekļauti kalendārā kopā ar pasākumiem, kas notiek visā Eiropā.

Plašāka informācija

Plašāka informācija par #ErasmusDienām, to 2023. gada norisi un pasākumu pieteikšanu, kā arī iniciatīvas vizuālā identitāte pieejama tīmekļvietnes sadaļā “#ErasmusDienas 2023”.

Dalīties
Translate »