Atsākas vebināru cikls “DARBS AR JAUNATNI ŠODIEN UN RĪT”. Neatliec pieteikšanos!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) atsāk vebināru ciklu “Darbs ar jaunatni šodien un rīt” un aicina pieteikties tiešsaistes vebināriem februārī.

Vebināri paredzēti jaunatnes darbā iesaistītajiem, gan tiem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem, gan tiem, kuri vēl tikai plāno to darīt.

Dalībai vebināros ir nepieciešams iepriekš reģistrēties.

 

2.februārī plkst.10.30 vebinārs “Kā jaunietis var sniegt atbalstu jaunietim?”

Vebināra laikā tiks sniegts ieskats, kas  ir vienaudžu izglītības (peer to peer) pieeja. Vebinārs sniegs konkrētus ieteikumus, kuri var palīdzēt jaunatnes organizācijām organizācijām attīstīt jauniešu vienaudžu atbalsta tīklu. Jaunatnes organizācijas “YOU+” izveidotais atbalsta tīkls ir sācies ar speciālistiem, kuri snieguši individuālu atbalstu jauniešiem, kuriem šķitis, ka viņos nav potenciāla. Vebinārā būs iespēja uzzināt 5 soļus, kas ilgtermiņā ļaus organizācijā izveidot spēcīgu jauniešu atbalsta tīklu, kā arī dzirdēt reālus pieredzes stāstus gan no speciālistiem, gan jauniešiem.

Vebināru vadīs Andris Kāposts un Inga Laugale no organizācijas “YOU+”

Reģistrācija vebināram: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZIufuihqTsvGtOo526oy1bnF7PiY5CSkidS 

 

8.februārī plkst.10.30 vebinārs “Skolēnu pašpārvaldes Latvijā – jauniešu līdzdalības esošā prakse un potenciāls attīstībai”

Vebināra ietvaros tiks prezentēts pētījums par skolēnu pašpārvalžu darbu, kā arī atklāta pieteikšanās jaunajam skolēnu pašpārvalžu iniciatīvu projektu konkursam, kurā šogad plānots iesaistīt vairāk kā 135 skolu komandas no visas Latvijas. Vebinārs paredzēts darbā ar jaunatni iesaistītajiem, skolotājiem, pašpārvalžu atbalsta personām, pašpārvalžu dalībniekiem un citiem interesentiem.

Pētījumu par skolēnu pašpārvalžu darbu prezentēs pētnieks un sociologs Gints Klāsons.

Diskusijas viesi būs:

  • Valmieras tehnikuma Direktores vietniece kultūrizglītības un personības attīstības jomā Vita Zeibote
  • Latvijas Ārlietu ministrijas preses sekretārs Jānis Beķeris
  • Aktīva jauniete, Nīderlandē dibinātās kompānijas ‘’The Next Web’’ mārketinga speciāliste ar pieredzi pasākumu organizēšanā Katrīna Brālīte

Vebināru moderēs Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu koordinators Ralfs Grīnvalds.

Pasākuma izskaņā ir paredzēta saruna ar skolas direktori, kā arī viesiem,  kas savulaik darbojušies jauniešu domē/skolēnu pašpārvaldē un ar savu piemēru var uzrunāt šodienas jauniešus būt aktīviem un mērķtiecīgiem.

Reģistrācija vebināram: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZEkdOiuqjIjGtLJnuL3j8LEd3X5G33aAP0G 

 

23.februārī, plkst. 10:30 vebinārs “Pašpārvalžu projektu pieredzes stāsti”

Vebināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar 2021.gadā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras īstenotā projekta “Atbalsts psihoemocionālās veselības veicināšanas pasākumiem skolās Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai” ietvaros sasniegtajiem rezultātiem un labās prakses piemēriem. Būs iespēja dzirdēt, ko no dalības šajā projektā ir ieguvuši  paši jaunieši, kā viņi vērtē savu līdzdalību. Ar savu pieredzi dalīsies trīs skolu pārstāvji, kuri īstenoja iniciatīvu projektus atklātajā projektu konkursā “Labbūtības ceļakarte skolā”.

Vebinārā aicinām piedalīties skolu un pašvaldību pārstāvjus, kā arī citus jaunatnes jomas interesentus.

Vebināru moderēs Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu koordinators, Viesturs Bērziņš.

Reģistrācija vebināram: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZEldeCurjguGNySPfgaEimhV4YcmLBt6q4W

 

2.martā, plkst. 10.00 notiks vebinārs “Digitālo rīku izmantošana darbā ar jaunatni”

Vebinārs iesniegs  ieskatu dažādu digitālo rīku izmantošanā, lai veicinātu digitālas pieejas ieviešanu jaunatnes darbā. Savā pieredzē un zināšanās par dažādu digitālo rīku pielietošanu dalīsies digitālās prakses eksperti.

Vebināru moderēs Jauniešu studijas “BaMbuss” vadītāja un digitālā jaunatnes darba praktiķe Līga Siliņa. Detalizētāka informācija par vebināru tiks publicēta februārī.

Reģistrācija vebināram: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZcuc-ypqzkiEtcrPJtL1fDhm_MPWZZPkeYY

Dalīties
Translate »