Aicinām pievienoties tīklošanās platformai “Erasmus+ Future Focused Youth – Ukraine”

Aicinām organizācijas un iestādes, kas strādā ar jauniešiem, kā arī jaunatnes darbiniekus, mentorus un jauniešu līderus pievienoties tīklošanās platformai “Erasmus+ Future Focused Youth – Ukraine” (EFFY23).

“EFFY23” galvenais mērķis ir veicināt sadarbību ar “Erasmus+” valsts biroju Ukrainā un radītu iespēju veidot partnerības starp Ukrainas jaunatnes organizācijām un Eiropas partneriem.

Kas atrodams platformā?

  1. saraksts ar gandrīz 700 vebināra apmeklētājiem no 69 valstīm, 63 dažādām tautībām. 329 dalībnieki (49 %) ir Ukrainas valstspiederīgie, 291 dalībnieks norāda Ukrainu kā savu pašreizējo dzīvesvietas valsti, 311 dalībnieki reģistrējušies no citām Erasmus+ programmu valstīm;
  2. koplietošanas telpa, lai popularizētu sava projekta idejas un organizāciju, atrastu sadarbības partnerus;
  3. rīki, kas atvieglo tīklu veidošanu, sakaru veidošanu un tikšanos plānošanu;
  4. vebinārā sagatavotie videoieraksti par programmas “Erasmus+” KA1, KA2 projektiem un programmu “Eiropas Solidaritātes korpuss”;
  5. plašs multivides saturs, piemēram “Aha mirkļi!”, kas ir 4 minūšu video, kuros treneri, dažādi pieredzējuši speciālisti, projektu vadītāji dalās ar kādu iedvesmojošu rīku, koncepciju vai ideju.

Ikviens, kas ir ieinteresēts veidot Eiropas partnerības, iesaistot organizācijas un cilvēkus no Ukrainas, var piekļūt platformai šajā saitē: https://hope.myeventapp.com/.

Par platformu

Platforma ir tapusi Portugāles valsts aģentūras koordinētā vebināra “Erasmus+ Future Focused Youth – Ukraine” rezultātā. Vebinārs tika organizēts ciešā sadarbībā ar Ukrainas “Erasmus+” valsts biroju, Ukrainas Jaunatnes un sporta ministriju, Ukrainas Izglītības un zinātnes ministriju, Salto-Youth Resursu Centru, Ukrainas “Erasmus+” jaunatnes jomas un “Eiropas Solidaritātes korpuss” Informācijas Centru, ESN – Ukraina, Eiropas vēstniekiem, Ukrainas Jaunatnes padomju asociāciju.

Dalīties
Translate »