Aicinām līdz 3.05. pieteikties tiešsaistes mācībām par digitālo prioritāti – kritiskā domāšana un droša interneta vide

Laika posmā no 2022.gada 11.maija līdz 12.maijam Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) piedāvā  jaunatnes darbiniekiem un darbā ar jaunatni iesaistītajiem piedalīties tiešsaistes mācībās par digitālo prioritāti – kritisko domāšanu un drošu interneta vidi.

Mācību galvenais mērķis ir veicināt izpratni par vispārējo digitālo prioritāti un tās pielietošanu darbā ar jaunatni, kā arī paaugstināt dalībnieku kompetenci kritiski izvērtēt plašsaziņu līdzekļos pieejamo informāciju un ievērot drošas interneta vides pamatprincipus.

Mācībām tiek aicināti pieteikties jaunatnes darbinieki, darbā ar jaunatni iesaistītie un projektu īstenotāji – viens līdz divi pārstāvji no organizācijas.

Mācību laikā dalībnieki varēs :

  • attīstīt izpratni par digitālo darbu ar jaunatni un digitālo prioritāti;
  • paaugstināt kompetenci kritiski izvērtēt plašsaziņas līdzekļos pieejamo informāciju un ikdienas darbā ievērot drošas interneta vides principus;
  • veicināt izpratni par to, kā ar ES programmu palīdzību var sekmēt kritiskās domāšanas un drošas interneta vides principu pielietošanu jaunatnes darbā.

 

Lai pieteiktos mācībām, lūgums līdz 2022. gada 3.maijam aizpildīt mācību pieteikuma anketu, kas pieejama šeit.

Mācības vadīs pieredzes bagāti jaunatnes jomas speciālisti, kā arī digitālās pratības eksperts-praktiķis.

 

Mācības ir bezmaksas un notiks latviešu valodā. Mācības notiks tiešsaistē, platformā Zoom.us, informācija par pieslēgšanos mācībām katram tiks nosūtīta individuāli. Mācībām aicinām pieteikties tikai tos, kuriem ir iespēja piedalīties abās mācību dienās (11.-12.maijs).

 

Papildu informācija:
JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas
projektu koordinatore Kristīna Kļimoviča
kristina.klimovica[at]jaunatne.gov.lv
67356284

Dalīties
Translate »