Aicina pieteikties tiešsaistes semināram “EFFY – Erasmus+ Future Focused Youth – Ukraine“

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 16. jūnijam pieteikties tiešsaistes semināram “EFFY – Erasmus+ Future Focused Youth – Ukraine“, kas norisināsies no 28. līdz 29. jūnijam. Tā mērķis ir uzlabot zināšanas par programmu “Erasmus+” un veicināt programmas iespēju izmantošanu migrantu un/vai bēgļu solidaritātes un sociālās iekļaušanas, aktīvas līdzdalības, demokrātijas un tolerances attīstībai.

Par mācībām

Tiešsaistes semināra laikā būs iespēja stiprināt attiecības starp Eiropas Savienības (ES) un Ukrainas jaunatnes jomas organizācijām, kā arī uzlabot zināšanas par programmas “Erasmus+” sniegtajām iespējām un veicināt to pielietojumu.

Vebinārā fokuss tiks likts uz “Erasmus+” pirmās (KA1) un otrās (KA2) pamatdarbības projektiem, kontaktu tīkla izveidi un tā kapacitātes veidošanu. Tiks apskatītas tādas tēmas kā:

  • kvalitatīvi KA1 un KA2 projekti un jauniešu iespējas;
  • jaunatnes politikas un ES programmu loma kvalitatīvu aktivitāšu izveidē;
  • projektu izstrādei nepieciešamās kompetences;
  • jaunatnes darba attīstība;
  • labo prakšu piemēru izpēte.

Šis tiešsaistes seminārs ir iestrādāts, lai dotu iespēju un iedrošinātu jaunatnes darbiniekus un darbā ar jaunatni iesaistītos veiksmīgi izstrādāt “Erasmus+” projektus. Tajā tiks apvienotas tiešsaistes sesijas, prezentācijas un praktiski grupu darbi. Dalībniekiem būs iespēja sastrādāties ar jaunatnes jomas speciālistiem, ekspertiem, citu organizāciju pārstāvjiem, kā arī dalīties ar savu pieredzi.

Dalības maksa

Dalība mācībās ir bezmaksas. Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 16. jūnijam) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Kristīnu Kļimoviču (e-pasts: kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »