Aicina pieteikties starptautiskām mācībām partnerības veidošanai – “Sociālais sports kā sociālās iekļaušanas rīks”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka no 23. līdz 27.septembrim Itālijā notiks starptautiskas mācības partnerības veidošanai  “Sociālais sports kā sociālās iekļaušanas rīks” (Social Sport as a Tool for Social Inclusion). Mācību galvenais mērķis ir veicināt sadarbību starp sporta un jaunatnes jomām gan, nacionālā, gan starptautiskā līmenī. Mācībās vienkopus piedalīsies gan jaunatnes darbinieki, gan sporta jomas pārstāvji. Mācību laikā tiks apskatīts sociālais sports kā sociālās iekļaušanas instruments, un dalībnieki ar nacionāla līmeņa pieredzi varēs iepazīties ar starptautiskajām perspektīvām.

Mācību kursa mērķi:

  • sociālā sporta un jaunatnes jomas partnerību veidošana;
  • zināšanu ieguve un uzlabošana par “Erasmus+” programmu un “YouSport” starptautisko partnerību;
  • formulēt sociālo sportu kā mācību pieredzi projektu aktivitāšu, kvalitātes un ietekmes uzlabošanai;
  • apzināt starptautiskus labās prakses piemērus;
  • iegūt jaunus kontaktus un sadarbības partnerus.

Pieteikšanās un dalības maksa

Pieteikties mācībām aicināti sociālā sporta jomas un jaunatnes jomas pārstāvji, kā arī jaunatnes līderi un mentori, līdz 26. jūlijam aizpildot pieteikšanās anketu. Pretendentu atlases rezultāti tiks izziņoti ne vēlāk kā mēnesi pirms mācību sākuma.

Dalība mācību kursā ir bez maksas. Gadījumā, ja pretendents tiks apstiprināts dalībai mācībās, būs jāslēdz sadarbības līgums ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA) un jāveic līdzmaksājums 28.46 EUR apmērā. Biļešu iegādi uz un no pasākuma norises vietu, kā arī ceļojuma apdrošināšanu nodrošinās JSPA, mācību saturu, izmitināšanu un ēdināšanu nodrošinās mācību organizatori.

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Kristīnu Kļimoviču (e-pasts: kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv)

Dalīties
Translate »